Рекомендую, чудовий та затишний салон краси, в якому працюють справжні професіонали.
Майстер Олександра, відноситься до своєї справи дуже професійно.
Дякую 🫶
Maria•il y a 19 jours
Avis vérifié
Vriendelijk,
En ze vroeg ook heel de tijd of ik tevreden was.
Mijn voeten en teentjes zien er weer goed uit. 🥰
Tanja •il y a 20 jours
Avis vérifié
Eerste keer hier geweest en super tevreden. Heel proper gewerkt, steriel materiaal gebruikt en vriendelijk ontvangen. Ik kom zeker terug!
Réalisé par ANASTASIA•
Manucure au gel de constructionVoir plus...
Justine•il y a 21 jours
Avis vérifié
I had a lash lift done here and I am very happy with the result! whole procedure was very comfortable.I highly recommend Alexanrda and will definitely come back again. 😇😇👌👌👌