Ik ben erg blij met mijn manicure hier. Ze doen altijd goed werk en mijn nagels zien er geweldig uit. Vriendelijk personeel en fijne sfeer. Echt een aanrader!
Vernis semi-permanent mains
Lamara•il y a plus d’un an
Avis vérifié
Like always. The best… Had a lot of compliments during travel too :)
Retouche de faux ongles
Leïla•il y a plus d’un an
Avis vérifié
She did a wonderful job and matched my picture exactly.
Retouche de faux ongles
Caitlin•il y a plus d’un an
Avis vérifié
Мені подобається робити манікюр у Софії ☺️ Вона все робить професійно, акуратно та швидко. Уважна до деталей і завжди прислухається до моїх побажань та ідей 😌