Ik ben erg blij met mijn manicure hier. Ze doen altijd goed werk en mijn nagels zien er geweldig uit. Vriendelijk personeel en fijne sfeer. Echt een aanrader!
Gel Nails Manicure
Lamara•over 1 year ago
Verified review
Like always. The best… Had a lot of compliments during travel too :)
Nail Refill
Leïla•over 1 year ago
Verified review
She did a wonderful job and matched my picture exactly.
Nail Refill
Caitlin•over 1 year ago
Verified review
Мені подобається робити манікюр у Софії ☺️ Вона все робить професійно, акуратно та швидко. Уважна до деталей і завжди прислухається до моїх побажань та ідей 😌