Alle haar en beauty
in Antwerpen District, Antwerpen
Elke datum
Alle haar en beauty
166 salons met:

haar en beauty in Antwerpen District, Antwerpen

Skin Care by Nathalie

4,9
1377 reviews
Falconplein, Antwerpen
Laat zien op de kaart
Chemische peeling gelieve te boeken via website 20 min - 1 u 30 min
vanaf €20
Hydrafacial gelieve te boeken via website 20 min - 1 u 30 min
vanaf €20
Dermaplaning gelieve te boeken via website 20 min - 1 u 45 min
vanaf €20
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0020:00
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
10:0020:00
DoDonderdag
10:0020:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Deur bel skin care

Bij schoonheidssalon SKINCARE by Nathalie ben je aan het juiste adres voor onder andere facials, sugaring, waxen, spray-tan, massages, cavitatie, lipolazer en vacuum behandelingen. Goed bereikbaar gelegen bij Paul Smekensplein 18 Antwerpen ontvangt Nathalie je in haar hyper-uitgeruste salon met veel toewijding en liefde.

SKINCARE by Nathalie staat voor 15 jaar ervaring in de beautysector en is altijd up-to-date van nieuwe producten en behandelingen. Tot haar specialisatie behoren professionele behandelingen met ultrasoon, radiofrequentie en microcurrent, om het beste resultaat te garanderen. Nathalie maakt gebruik van 100% biologische producten die samen met een dermatoloog werden ontwikkeld voor een hoogwaardige niet-medische toepassing. Ook voor haar epilaties/ontharingstechniek is Nathalie gekend en geprezen. Pijnloos en zacht resultaat, want jouw huid verdient het beste!

Goed om te weten: Er is voldoende parkeergelegenheid in de buurt van het salon. Je vindt Skin Care by Nathalie bij La Vita Wellness Center.

Hello Beauty

4,8
72 reviews
Paleisstraat, Antwerpen
Laat zien op de kaart
Last-minute
Fruitzuurpeeling- Zacht (ferulashi)- voor droge, zacht huid, verkleuring 10 min - 1 u 15 min
vanaf €9
bespaar tot 10%
Fruitzuurpeeling- sterk (Pyruvic zuur)- dikke, vette, acne-gevoelige huid 10 min - 40 min
vanaf €9
bespaar tot 10%
Laserontharing Oksels 20 min
vanaf €18
bespaar tot 10%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0021:00
DiDinsdag
09:0021:00
WoWoensdag
09:0021:00
DoDonderdag
09:0021:00
VrVrijdag
09:0021:00
ZaZaterdag
09:0020:00
ZoZondag
Gesloten

Hello Beauty biedt een breed scala aan diensten om aan al uw schoonheidsbehoeften te voldoen. Onze ervaren stylisten bieden niet alleen haar knipbeurten en styling aan, maar ook wimperextensions voor een extra vleugje glamour. We bieden ook waxbehandelingen en laserdepilatie voor een langdurige en zachte huid. Daarnaast hebben we een verscheidenheid aan gezichtsbehandelingen die zijn afgestemd op uw huidtype en behoeften, zodat uw huid stralend en gezond blijft. Of u nu op zoek bent naar een ontspannende manicure, een perfecte haarstijl, of een verjongende gezichtsbehandeling, bij ons vindt u alles wat u nodig heeft om te stralen.


Dichtstbijzijnde openbaar vervoer
De salon is gelegen bij de halte here the name of the nearest stop Antwerpen Bestorming.

Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd.
  • Gespecialiseerd in: gezichts- en lichaamsverzorging.
  • Gebruikte merken en producten: Chantarelle.
1
234
9
2