Kies uit 28 salons met vrouwen - haarverzorging in de buurt van Borgerhout, Antwerpen

PM Beauty by Parvin

4,9
731 reviews
Nieuwe Gaanderij, Antwerpen
Laat zien op de kaart
Haarmasker - keratine protein / verplicht om brushing erbij te boeken!Gelieve te boeken via website! 15 min
€23
Haarbotox hydrotherapie - droog haar - consultatie & advies/ Gelieve te boeken via website ! 10 min
€25
KERASTASE FUSIO DOSE / BOOSTER + CONCENTRE Het is verplicht om brushing erbij te boeken ! 10 min
€25
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
12:0020:00
VrVrijdag
12:0020:00
ZaZaterdag
10:0017:00
ZoZondag
Gesloten

We zijn verhuisd naar BOLIVARPLAATS 5 / 2000 ANTWERPEN en Gelieve te boeken via website !

Parvin de eigenares van PM BEAUTY combineert haar Oosterse achtergrond als schoonheidsexpert op unieke wijze met haar Westerse studies en specialisaties, om zo de meest unieke set van interne diensten en producten met ongeëvenaarde kwaliteit in haar- en huidverzorging, micropigmentatie en medische pigmentatie en microneedling aan haar klanten te kunnen bieden.
Ze is de ontwerpster van de Perzische traditionele gelaatsverzorgingen in Antwerpen .Ze is gekend in Antwerpen als de wenkbrauwen Queen .Haar permanent make up skills heeft heel hoog gescoord .
Ze is daarnaast ook een zeer bekwaam haar & hoofdhuid specialist en een blond en balayage expert. Ze probeert kwalitatief , duurzame oplossingen te vinden gebaseerd op wat haar klanten nodig hebben .
Bij PM BEAUTY bent u zeker in goede handen en voelt u zich thuis !

Let op: dit salon biedt op het moment geen knipbehandelingen aan voor mannen.

MRL Clinic - Laser Aesthetics

5,0
60 reviews
Mortsel, Provincie Antwerpen
Laat zien op de kaart
Haargroei behandeling1 u - 3 uur
vanaf €150
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0018:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
10:0018:00

Bij MRL Aesthetics in Mortsel kun je terecht voor allerlei soorten beautybehandelingen zoals microneedling, permanente laserontharing op de Gentle Pro Max laser, een laser carbon peeling op de PicoWay laser van Candela, tattoo en PMU verwijdering, filler behandelingen en nog veel meer. Bij deze salon kun je vertrouwen op expertise en veelzijdigheid. Laat je verwennen en verlaat de salon stralend.

Beschrijving:

Dichtsbijzijnde openbare vervoer: De dichtstbijzijnde tramhaltes zijn Terminus tram 7 en Gemeenteplein tram 15, beide op loopafstand van de salon. Treinstation Mortsel Oude God ligt ook op slechts 8 minuten afstand.

Het Team: Met meer dan 5 jaar ervaring werkt eigenaar Raiana zelf in de salon.

Wat we leuk vinden aan de salon:

Atmosfeer: Een heldere sfeer met blauwe en zilveren tinten.
Specialisatie: Wij zijn gespecialiseerd in cosmetische gezichtsbehandelingen, fillers, hyaluronpen, plasmalift, dermapen, couperose, cellulite, anti-aging behandelingen, peelings, Gentle Pro Max laser permanente ontharing en de PicoWay laser van Candela voor tatoeage- en PMU-verwijdering, pigmentverwijdering, carbon peeling en huidverjonging.
Gesproken talen: Nederlands, Engels, Russisch.

Le Studio

4,9
326 reviews
Antwerpen
Laat zien op de kaart
Haar herstel behandeling - Hyaluronzuur,vanaf .. #Happiness for Hair" Helen Seward1 u
€100
Haar herstel behandeling - Hyaluronzuur #lebel1 u 30 min - 1 u 50 min
vanaf €150
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0020:00
DiDinsdag
09:0020:00
WoWoensdag
09:0020:00
DoDonderdag
09:0020:00
VrVrijdag
09:0020:00
ZaZaterdag
09:0019:00
ZoZondag
Gesloten

Le Studio - De Beautyspot in Het Zuid van Antwerpen

In het Zuid van Antwerpen bevindt zich Le Studio, een nieuwe parel in de beautywereld. Bij binnenkomst beland je in een heerlijke, sfeervolle omgeving waar persoonlijke aandacht en ontspanning centraal staan. Of je nu komt voor een snelle opfrisser of een volledige verwennerij, ons team van experts zorgt ervoor dat je je op je best voelt.

Le Studio biedt een breed scala aan behandelingen, waaronder nagelverzorging, pedicures, wimperextensions, lashlifting en gezichtsbehandelingen. Voor de nagelverzorging werken we met topmerken zoals Kinetics, Neonails, Luxio en In Lei om de beste resultaten te garanderen. Tijdens je behandeling kun je genieten van gratis koffie en andere verfrissende drankjes, zodat je optimaal kunt ontspannen.

Onze salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, met een bus- en tramhalte voor de deur. Ook is er betaalde parkeergelegenheid voor wie met de auto komt. Betalingen kunnen eenvoudig worden gedaan met cash of via QR-code.

Laat je verwennen door Kristina en Iryna en hen professionele team, en ontdek waarom Le Studio de nieuwste schoonheidsparadijs van Antwerpen is!