Kreatief Hair & Beauty Reviews

Prinses Josephine-Charlottelaan 159, 9100 Sint-Niklaas

Check beschikbaarheid en boek online

De reviews zijn geschreven door klanten na hun bezoek.

4,8
2833 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kan verwachten bij elke salon.
Het was tiptop in orde
Toon reactie salon...
Goed ontvangen door Sanela. Een vrolijke dame die haar werk goed doet. Enige minpunt is dat er uiteindelijk meer is afgeknipt dan we initieel hadden afgesproken, maar gelukkig vind ik het wel mooi. Achteraf gezien is deze lengte goed, en haar groeit toch terug. Bedankt!
Toon reactie salon...
Wederom werd ik leuk begroet bij binnenkomst. Deze keer had ik geen afspraak gemaakt, maar als ik 10 minuten zou wachten, dan was het aan mij. Uiteraard kreeg ik weer een heerlijke tas koffie tijdens het wachten. Het knippen, wassen en scheren was weer perfect uitgevoerd! Een echt zen moment met een mooi afgewerkt resultaat. Ik kom zeker terug.
Toon reactie salon...
Een salon waar je je goed op je gemak voelt en goed geholpen wordt. De vriendelijkheid en gastvrijheid is top en ze weten wat ze doen met je haren. Ik kom zeker terug!
Toon reactie salon...
Altijd super tevreden van dit salon! Ben op 1 dag van rosse naar blondie gegaan. Altijd super vriendelijk en fijne productjes! Zeker een aanrader :)!
Toon reactie salon...