Ik ben Cynthia, eigenaar van Just Relax, specialist in de voeten. Zorgen is helemaal mijn ding en heb me dan ook vooral laten specialiseren in de voeten. Voor voetreflexologie en medische pedicure kun je zeker bij mij terecht. Mijn werk is mijn hobbie, hoe mooi dat ik dit dan dagelijks mag doen :-)
Ik ben Rob, 50 jaar en sinds 2 jaar fulltime professionele masseur. Mijn passie voor massage begon al vrij vroeg toen ik veel aan sport deed. De werking die de massages op mij hadden sprak mij zeer aan. Een vijftal jaar geleden heb ik mijn eerste opleiding gevolg, de basis lichaamsmassage. Daarna ging het snel. Zweeds lichaamsmassage, Shiatsu, stoelmassage, Japanse gelaatsmassage en sportmassage volgden elkaar snel op. Het is mijn bedoeling om mensen te laten ontspannen en de dagelijkse stress even te laten vergeten waardoor hun batterij weer opgeladen wordt. Omdat iedereen uniek is stel ik in samenspraak met de klant de behandeling samen. Een combinatie van verschillende technieken. Voor zowel een ontspannende, als ook voor een stevige massage.
Gelegen in Antwerpen Centrum op de Oude Koornmarkt, vlak naast de Groenplaats, vind je biologisch wellnesscentrum Just Relax Antwerpen. Zowel mannen, vrouwen als kinderen kunnen hier terecht voor diverse behandelingen zoals massages, manicure, pedicure, ontharen en gelaatsbehandelingen. Eigenares Cynthia heeft een team samengesteld met samen meer dan 25 jaar ervaring. Professionaliteit en kwaliteit staat bij hun hoog in het vaandel. Elke behandeling wordt aangepast op de persoonlijke wensen voor het optimale resultaat. Goed om te weten: vrijwel alle producten die worden gebruikt zijn 100% biologisch.