Instituut Botanique Reviews

Oude Brusselseweg 170, 9050 Gent

Check beschikbaarheid en boek online

De reviews zijn geschreven door klanten na hun bezoek.

4,9
1912 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kan verwachten bij elke salon.
Sevim is iemand die haar tijd neemt om grondig en efficiënt haar werk te doen. Ze werkt met zeer goede producten waardoor ik ook met een gerust hart bij haar ga voor al mijn behandelingen. Ze is een top persoon en als je bij haar bent kan je echt genieten van me time. Eenmaal dat je bij Sevim gaat zal je zeker een vaste klant worden dit door haar uitstekend werk.
Heel ontspannende behandeling en enorm in detail!
Altijd super goede behandeling
Zoals altijd ontvangt Sevim je heel warm en ze legt je altijd op voorhand uit wat er gaat gebeuren en dat je altijd feedback mag geven tijdens de behandeling indien de massage wat harder of zachter mag zijn. Ze vraagt je ook of de ruimte warm genoeg is en zorgt dat je je op je gemak voelt. Je voelt je als vergenoegen na de massage!
Ik ging naar Instituut Botanique voor gelish en werd meteen vriendelijk en warm onthaald door Sevim. Sevim is heel professioneel, denkt mee na over de gepaste behandeling en geeft veel uitleg. Ik kom zeker nog terug!