Glow by Alien in Mariakerke is een moderne manicure- en wimpersalon waar zorg, comfort en stijlvol vakmanschap centraal staan, met als doel elke klant een stralend en zelfverzekerd gevoel te geven.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Mariakerke Post, bereikbaar met buslijnen 10 en 9b – handig voor wie met het openbaar vervoer reist.
Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.
Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: stijlvol, verzorgd en gezellig – een fijne omgeving waar kwaliteit en oog voor detail samenkomen.
Gespecialiseerd in:
Manicure
Nail art
Extra's zoals versteviging of verlenging
Wimpers (extensions & lifts) Daarnaast zijn er ook zelfstandige specialisten in het pand voor pedicures, PMU wenkbrauwen en gelaatsverzorging.
Gebruikte merken en producten: Ugly Duckling, Victoria Vynn, TS Nails, Perfect Eyelash en Oh My Lash – hoogwaardige merken voor duurzame resultaten en een verfijnde afwerking.
De extra’s: De salon is makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer en biedt behandelingen aan in een rustige en moderne setting. De eigenaresse, een getalenteerde beginnende nagelstyliste met drie jaar oefening en training achter de rug, werkt met veel passie en precisie aan elke look.