Beautysalon Evita

Ten Edestraat 105 , Eke, Nazareth, 9810
Open Vandaag: 09:00 - 20:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Nagels
Ontharen
Gezicht

Reviews

4,9
408 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kan verwachten bij elke salon.
Handen en voeten zijn super goed gedaan,koffietje erbij…het zijn die kleine attenties die het hem doen.Zoals altijd met kennis van zaken.Ik blijf “fan”…..Topervaring alweer 👍
Super!😍
Steeds content als ik bij Evita ben geweest. Ze neemt haar tijd voor een goede grondige pedicure/ voetverzorging en mijn nagels zijn ook altijd mooi gedaan. Zeker een aanrader om eens bij haar te gaan!
Evita altijd even vriendelijk,beantwoordt al je vragen.mijn nagels en wenkbrauwen altijd mooie gedaan,.een aanrader !
Zeer toffe dame.
Toon meer reviews...

Ontmoet het team

Behandelingen

Nagels
Massage
Lichaam
Gezicht
Ontharen
Medische esthetiek

Wat onze klanten zeggen over Evita

Vriendelijk33
Professioneel29
Vakkundig21
Deskundig18

Over

Beautysalon Evita
Ten Edestraat 105
9810 Eke, Nazareth

Bij Beautysalon Evita in Eke kan u zich heerlijk laten verzorgen. Van manicure, pedicure en wimperlifting tot fijne gelaatsverzorgingen. Met het merk Celestetic, gemaakt met natuurlijke extracten richt Beautysalon Evita zich tot elk huidtype, van acné huid tot versteviging van de huid.

Met jarenlange ervaring op het gebied van huidverbetering en versteviging ben je zeker van een optimaal resultaat. Bij deze salon staat aandacht voor de klant centraal en zal Evita er alles aan doen om uw wensen waar te maken.

MaMaandag
09:0020:00
DiDinsdag
09:0020:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
09:0020:00
VrVrijdag
09:0020:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Salonawards

Top Rated 2023Top Rated 2021lgbtqiaplusTop Rated 2020

Schoonheidssalons in de buurt