Soins du corps
près de Begijnhof O.L.V. ter Hoyen, Gand
Pas de préférence
Soins du corps
Soins populaires

Choisir entre 14 établissements vous offrant soins du corps près de Begijnhof O.L.V. ter Hoyen, Gand

Lycka Care

5,0
34 avis
Begijnhoflaan, Gand
Montrer sur la carte
Cupping-massage - Cupping-massage - Cupping-massage 30 min
40 €
Cupping-massage - Cupping-massage - Cupping-massage 1 h
66 €
Cupping-massage - Cupping-massage - Cupping-massage 1 h 30 min
99 €
Aperçu infos salon
LunLundi
Fermé
MarMardi
Fermé
MerMercredi
Fermé
JeuJeudi
Fermé
VenVendredi
Fermé
SamSamedi
08:0021:00
DimDimanche
Fermé

Lycka Care in Gent is een massagesalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel lichaam en geest tot rust te laten komen in een warme, veilige en persoonlijke omgeving. Elke behandeling wordt volledig afgestemd op wat je op dat moment nodig hebt — of het nu gaat om herstel, ontspanning of gewoon even helemaal tot jezelf komen.

Het team: De salon heeft een klein team van betrokken professionals die met volle aandacht werken. Ze zijn vriendelijk, kundig en zorgen ervoor dat iedere klant zich gehoord en op zijn gemak voelt.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is rustgevend, warm en geborgen. Zachte verlichting, natuurlijke geuren en rustgevende muziek zorgen bij binnenkomst direct voor ontspanning. De behandelruimte is sfeervol ingericht met natuurlijke materialen, zachte tinten en oog voor detail — van het verwarmde massagebed tot het kopje thee na afloop.

Gespecialiseerd in: Massage, ontspanningsmassage, zorgmassage, klachtgerichte massage, hot stone massage, kruidenstempelmassage en head spa.

Gebruikte merken en producten: Lycka Care werkt met natuurlijke oliën en hoogwaardige massageproducten die huid en zintuigen voeden en ondersteunen bij ontspanning en herstel.

De extra’s: De salon werkt uitsluitend op afspraak, waardoor er alle tijd en aandacht is voor iedere klant. Dankzij de rustige ligging en goede bereikbaarheid met het openbaar vervoer is Lycka Care de ideale plek voor wie even wil vertragen, voelen en herstellen — een moment van pure zelfzorg in een warme en serene omgeving.

Lipo Health and Beauty

5,0
65 avis
Mont-Saint-Amand, Gand
Montrer sur la carte
Één sessie 1 of 2 platen EMS 30 min
35 €
Één sessie 3 of 4 platen EMS 30 min
45 €
Één sessie EMS + cryo 1 kop1 h 10 min
103 €
Aperçu infos salon
LunLundi
09:0015:00
MarMardi
09:0020:00
MerMercredi
09:0012:00
JeuJeudi
09:0020:00
VenVendredi
09:0015:00
SamSamedi
09:0013:30
DimDimanche
10:0013:00

Sfeer in de salon: Aangenaam en rustgevend.

Het team: Tania - gediplomeerde verpleegkundige.

Gespecialiseerd in: Cryolipolyse (vetbevriezing) en EMS behandelingen (spierstimulatie).

Dichtsbijzijnde openbaar vervoer: Lijnbus stopt 120 meter van het salon.

Extra's: één EMS behandeling zorgt voor 20 000 spiersamentrekkingen en staat gelijk aan 5u30 min sporten. Zo kan je je spieren opbouwen , afslanken, liften, verstevigen en modelleren. In combinatie met een cryolipolyse behandeling bekom je een optimaal resultaat. Een EMS behandeling is ideaal voor : Wie niet zo sportief is, maar op korte termijn spierkracht wil opbouwen of fitter wil worden. Mensen met rugklachten of gewrichtsproblemen waarbij core versteviging belangrijk is. Atleten die hun prestaties willen optimaliseren. Wie op korte termijn grote vooruitgang wil maken en niet genoeg tijd en geduld heeft om te trainen. Personen met weinig spiermassa en kracht, ideaal na herstel van een operatie of blessure om spiermassa terug op te bouwen. Bij blessures om bepaalde spiergroepen wel nog te trainen zonder risico op overbelasting. Bij chronische aandoeningen van de gewrichten waardoor men onvoldoende aan krachttraining kan doen. Mensen met astma die willen sporten zonder zuurstoftekort.