Sfeer in de salon: Klein, schattig roze salon in een huiselijke sfeer.
Merk en producten: Lashtag - Diva - uglyduckling.
Gespecialiseerd in: Bij mij kan je terecht voor: gelnagels, wimperextensions, tandenbleken, gel op voeten en waxen van wenkbrauwen.
Extra's: Geniet van een leuke sfeer muziek, gezellige babbel, lekker warm tas koffie en nog heel wat lekkers 🩷 bij mij ontvang je ook leuke gratis spullen (met periodes).
Welkom bij KERA Hair in Antwerpen
KERA Hair is gespecialiseerd in het knippen, kleuren en stylen van het haar. Samen met elke bezoeker bekijken ze wat er nodig is voor welk gewenst style of vorm van het haar met persoonlijk advies. De prachtige, rustige en ontspannen omgeving zorgt ervoor dat je je op je gemak voelt tijdens je bezoek aan de salon. Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Bushalte Hoboken Kapelstraat, (13,14,33,140,298) is op loopafstand. Het team: Samira Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer:, clean en ontspannen, Gespecialiseerd in: Knippen stylen en verven van het haar, vrouwen en mannen Gebruikte merken en producten: Schwarzkopf professional, Londa De extra's: Gratis koffie, Paykonic, Cash
Marques