Institut de beauté
près de Station Boechout?, Province d'Anvers
Pas de préférence
Instituts de beauté
Choisir entre 12

instituts de beauté près de Station Boechout?, Province d'Anvers

Candy's beauty instituut

4,8
546 avis
Mortsel, Province d'Anvers
Montrer sur la carte
Therapeutische Digitale Intake – Haar & Hoofdhuid problemen 45 min
69 €
75 €
Kids Essential Wash & Care 45 min
49 €
Express Cleanse & Finish . 30 min
49 €
Aperçu infos salon
LunLundi
Fermé
MarMardi
Fermé
MerMercredi
Fermé
JeuJeudi
Fermé
VenVendredi
Fermé
SamSamedi
Fermé
DimDimanche
10:0011:00

Welkom bij Candy's beauty instituut in Mortsel. In deze salon kun je terecht voor verschillende nagelbehandelingen, wimper- en wenkbrauwbehandelingen en PMU en piercings. Het team van Candy's beauty instituut is erg gepassioneerd en ze zorgen ervoor dat elke klant zich speciaal voelt. Tijdens de behandeling ervaar je een relaxte sfeer, zodat je volledig ontspannen de salon verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

Halte : Mortsel Station Oude God (tram 15 en bus 90, 140 of 141) Halte: Mortsel Gemeenteplein (Tram 7 of 15 en bus 51, 52, 53, 90, 91, of 92) Mortsel-Oude God - Treinstation (IC, S1 of L treinen)

Het Team:

Eigenaresse Candy haalde haar diploma in 2009 en werkt sindsdien aan haar eigen bedrijf. Ze is een echte ondernemer en blijft zich continu ontwikkelen met trainingen en lessen die ze ernaast volgt. Ze is altijd op zoek naar de volgende uitdaging en hoe ze haar lieve klanten de best mogelijke diensten kan aanbieden.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: ontspannend, schoon, professioneel en gezellig
  • Gespecialiseerd in: Medische pedicure, massages, wimpers, PMU (wenkbrauwen en lippen)
  • Definitief ontharen, gelaat en huid verzorging
  • De extra’s: Zowel mannen als vrouwen kunnen een afspraak maken.
Nouveau

Mims beauty

4,2
4 avis
Boechout, Province d'Anvers
Montrer sur la carte
Gelnagels Verwijderen (ander salon) 15 min
15 €
Nagelreparatie 10 min
5 €
Gelnagels Verwijderen (door mij geplaatst) 15 min
10 €
Aperçu infos salon
LunLundi
11:0021:00
MarMardi
11:0021:00
MerMercredi
11:0021:00
JeuJeudi
17:0021:00
VenVendredi
17:0021:00
SamSamedi
09:0021:00
DimDimanche
08:0013:00

Mims Beauty is een professionele manicure- en pedicuresalon waar verzorging, kwaliteit en comfort centraal staan, met als doel iedere klant te laten genieten van perfect verzorgde handen en voeten die passen bij hun persoonlijke stijl.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen in Boechout en is eenvoudig bereikbaar met het openbaar vervoer. (Voeg hier eventueel de naam van de dichtstbijzijnde halte toe.)

Het team: De salon heeft een klein team van professionele en vriendelijke medewerkers die iedere klant met persoonlijke aandacht ontvangen. Ze nemen de tijd om de wensen van hun klanten te bespreken en streven steeds naar een verzorgd en duurzaam resultaat.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: professioneel, verzorgd, ontspannen en gastvrij.

Gespecialiseerd in: BIAB Naturel (Builder Gel), BIAB Kleur (Gel Polish + Builder Gel), BIAB French (Builder Gel), Gel Polish op de eigen nagels, manicures, pedicures en diverse extra behandelingen.

Gebruikte merken en producten: kwalitatieve professionele nagelproducten.

De extra’s: persoonlijke service, oog voor detail en een rustige, comfortabele omgeving waar iedere behandeling volledig wordt afgestemd op de wensen van de klant.