Perron Nord

Viaduct-Dam 66, Antwerpen, 2060
Ouvert Aujourd'hui: 09:00 - 17:00

Correspondant à votre recherche

Ce n'est pas ce que vous recherchiez ?

Parcourir les services

Tout
Coiffure
Mains & Pieds
Épilation
Visage
Massage

Avis sur le salon

4,9
912 avis

Filtrer par type de service

Filtrer par commentaires

Service

Filtrer par note

Note
Filtrer par note

Avis vérifiés

Rédigé par nos clients, pour que vous sachiez à quoi vous attendre dans chaque salon
Ik ben helaas zeer ontevreden over mijn kapsel en heb weinig empathie gemerkt toen ik dit telefonisch aangaf. De kapper hield vol dat hij exact had gedaan wat ik had gevraagd. Toch vind ik nog steeds dat mijn haar veel te kort is en dat er helemaal geen vorm in zit. Ik ben hier na een maand nog steeds erg emotioneel over en gebruik daarom dit platform om mijn onbegrip te uiten. Erg jammer, want tijdens de knipbeurt zelf , vond ik Alain wel een aangename en vlotte man.
Fantastische kapper! Ik kom zeker en vast terug!
Angelica is ontzettend aardig. Niets is haar teveel. Een drankje en een chocolaatje. Een fijne babbel. En natuurlijk ook vakkundig in haar verzorging.
Hij knipt je haar zoals je het wil zeker een aanrader Ik ben te vredn
helemaal prima, goed geknipt en fijne babbel!
Voir plus de commentaires...

Rencontrez l'équipe

Services

Coiffure

L'avis de nos clients sur Alain

Professionnel/le50
Sympathique33
Qualifié/e32
Accueillant/e26

Services

Visage
Massage
Épilation
Mains & Pieds
Médical et Dentaire

L'avis de nos clients sur Angelica

Agréable9
Sympathique7
Perfectionniste6
Expert/e5

À propos

Perron Nord
Viaduct-Dam 66
2060 Antwerpen

Maak kennis met je volgende ‘stop’: Perron Nord! Je raadt het al; dit Antwerpse salon voor haar en beauty ligt vlakbij het groene Park Spoor Noord. Alain knipt en kleurt je haar naar jouw wens en Angelica verzorgt hier alle je beauty treatments. Wat dacht je van een pedicure, ontharing of massage? Powerduo Angelica en Alain hebben samen al jarenlange ervaring in de branche, dus aan ervaring en kennis ontbreekt het hier niet. Het salon is van dinsdag tot en met zaterdag geopend en zowel mannen als vrouwen zijn hier van harte welkom.

Goed om te weten: Bij deze salon kun je betalen met cash of met de Bancontact/Payconiq app.

LunLundi
14:0017:30
MarMardi
09:0018:00
MerMercredi
09:0018:00
JeuJeudi
09:0020:00
VenVendredi
09:0018:00
SamSamedi
09:0017:00
DimDimanche
13:3017:30

Produits utilisés par ce salon

  • L'Oréal

Les awards du salon

Top Rated 2019

Coiffeurs dans les environs