Kreatief Hair & Beauty Avis

Prinses Josephine-Charlottelaan 159, 9100 Sint-Niklaas

Voir la disponibilité et réserver en ligne

Les avis sont écrits par les clients après leur visite.

4,8
2899 avis

Filtrer par type de service

Filtrer par commentaires

Service

Filtrer par note

Note
Filtrer par note

Avis vérifiés

Rédigé par nos clients, pour que vous sachiez à quoi vous attendre dans chaque salon
De kapster was vriendelijk echter een verschrikkelijke knipbeurt gehad. Ik toonde duidelijk hoeveel er max af zou mogen en wou het in een punt. Uiteindelijk werd dit veeeels te kort en niet in een punt geknipt. De dag erna ging ik naar een styliste om mn haar te doen voor een gelegenheid. Terwijl ze bezig was, wist ze me te zeggen hoe scheef mijn haar geknipt was. Dus blijkbaar niet alleen veel te kort geknipt maar ook hartstikke scheef. Dit kapsalon heeft duidelijk geen ervaring met dik haar.
Voir la réponse du salon...
👍👍👍
Voir la réponse du salon...
Ik vond het opnieuw een zalige beleving om mijn haar te laten doen bij Marisca! Neemt de tijd voor jou om alles te bespreken, en OMG de hoofdmassage! Echt zalig. Zeer tevreden over het resultaat!
Voir la réponse du salon...
Bijna een uur moeten wachten voor het aan mij was. Ik was klaar om met mijn nat haar uit de deur te stappen. Ik werd ook voor een lange periode achtergelaten in de wasbak wat pijn begon te doen aan mijn nek. De kapster gaf ook rare opmerkingen en bemoeide zich met zaken die niet gepast waren. Ik kom nooit meer terug.
Voir la réponse du salon...
Prima! Echt content van. Mijn man en mijn kindje zijn ook geweest en wij vond het echt top. Ze waren echt vriendelijk en behulpzaam. Wij komen zeker terug. 😊
Voir la réponse du salon...