Kies uit 27 salons met haar en beauty in de buurt van Parklaan, Gent

Beauty Legend

5,0
83 reviews
Zwijnaardsesteenweg, Gent
Laat zien op de kaart
Brazilian 30 min
€30
Volledige benen 30 min
€40
Oksels 15 min
€15
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
15:0019:30
DiDinsdag
10:0018:45
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
11:4515:00
ZaZaterdag
10:0017:30
ZoZondag
Gesloten

Enhance Beauty in Gent is een professionele schoonheidssalon waar zorg, precisie en comfort centraal staan, met als doel om elke klant te laten stralen met perfect verzorgde wenkbrauwen, wimpers en een gladde huid.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is prachtig gelegen in Gent, met goede bereikbaarheid via het openbaar vervoer. Het station ligt op korte afstand, waardoor de salon vlot bereikbaar is voor iedereen.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: professioneel, comfortabel en verzorgd – een plek waar je meteen op je gemak bent.

Gespecialiseerd in: Waxbehandelingen, wimperlifting, browlifting, hybrid brows en halal brows.

Gebruikte merken en producten: Browstar – bekend om hun kwaliteit en precisie op het gebied van wenkbrauwverzorging.

Ervaring: Sinds 2020 is Enhance Beauty dé wax-expert van Gent, met jarenlange ervaring in specialistische behandelingen voor gezicht en lichaam.

De extra’s: De salon biedt unieke behandelingen zoals halal brows en hybrid brows, en staat bekend om haar respect voor diversiteit en persoonlijke wensen. Dankzij de centrale ligging en goede OV-verbinding is het een toegankelijke keuze voor klanten uit de hele regio.

Lycka Care

5,0
23 reviews
Begijnhoflaan, Gent
Laat zien op de kaart
Massage Rug + nek - Standaard massage (enkel Rug + nek) 50 min 50 min
€50
Standaard massage (volledig lichaam) - Standaard massage (volledig lichaam) 60 min1 u
€60
Zorgmassage - burn-out & stressherstel - Zorgmassage - burn-out & stressherstel 30 min
€35
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
15:0019:00
DiDinsdag
17:0022:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
07:0014:00

Lycka Care in Gent is een massagesalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel om lichaam en geest tot rust te laten komen in een warme, veilige en persoonlijke omgeving. Elke behandeling is volledig afgestemd op de behoefte van het moment — of het nu gaat om herstel, ontspanning of gewoon even helemaal tot jezelf komen.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: rustgevend, warm en geborgen – dankzij zachte verlichting, natuurlijke materialen en persoonlijke aandacht voel je je hier direct op je gemak.

Gespecialiseerd in: massage, ontspanningsmassage, zorgmassage en headspa.

De extra’s: De salon biedt persoonlijke behandelingen op afspraak, werkt in een rustgevende ruimte met verwarmd massagebed en serveert na afloop een kopje thee. Dankzij de rustige ligging en bereikbaarheid met het openbaar vervoer is het de perfecte plek voor een moment van echte zelfzorg.

Kaat.

4,9
425 reviews
Gent
Laat zien op de kaart
Holistische Pedicure met heerlijke zomerscrub!!1 u 15 min
€53
Epileren - Wenkbrauwen/bovenlip (manueel) 30 min
€27
Make-up sessie 35 min
€40
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0018:30
DiDinsdag
09:0018:30
WoWoensdag
09:0021:30
DoDonderdag
09:0018:30
VrVrijdag
09:0021:30
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Kaatje brengt je helemaal terug tot wie je werkelijk bent. Geef je voeten terug kracht om je eigen pad te volgen tijdens een holistische pedicure. Breng terug licht in je gezicht met de gelaatsvezorging en straal. Voel je helemaal doorstroomd door de kwaliteit van de aanraking tijdens een lichaamsbehandeling.

Kortom je wordt tot in de puntjes verzorgd met de 100% natuurzuivere cosmetica van Dr. Hauschka. Het aanbod bestaat uit 3: therapeutische vrouwelijke lichaamsbehandelingen (liefde), holistische pedicure (aarde) en gelaatsverzorgingen (licht). Het totale aanbod is terug te vinden op de website www.kaatlannoo.be. Bij Treatwell kan je boeken voor een heerlijke kennismakingsbehandeling naar keuze. Wenst u een verdiepende behandeling kijk dan zeker op de site. Er wordt per seizoen rond een specifiek thema gewerkt. Laat je alvast zalig verwennen door de kwaliteit van de zachte aanraking bij salon Kaat. De zachtheid van de behandelingen maakt ze in het bijzonder heel geschikt voor vrouwen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is dichtbij bus- en tramhalte Gent, Duivelsteen.

Het Team:
Eigenaresse Kaat behandelt sinds 2012 als Dr. Hauschka therapeute met de grootste zorg voor huid en welzijn.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Een ontspannen en open sfeer met een stromend riviertje om je heel dicht bij jezelf te brengen.
  • Gespecialiseerd in: Seizoensgerichte holistische behandelingen van gezicht, lichaam en voeten.
  • Merken en producten: De natuurzuiver producten van Dr. Hauschka.

The Nail Hub.

4,6
47 reviews
Parklaan, Gent
Laat zien op de kaart
Gellak - Voeten 30 min
€35
Gellak - handen 30 min
€40
Gellak - Verwijderen 15 min
vanaf €20
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
11:0020:00
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
11:0020:00
DoDonderdag
11:0020:00
VrVrijdag
11:0020:00
ZaZaterdag
11:0020:00
ZoZondag
Gesloten

Welkom bij The Nail Hub., dé plek in het prachtige Gent voor perfecte nagels, volle wimpers en prachtige wenkbrauwen. Met jarenlange ervaring in Antwerpen (9 jaar) is dit salon gespecialiseerd in nagelverzorging, wimperextensions, lashlifts en browlifting.

Dit salon is de perfecte plek voor iedereen die op zoek is naar uitstekende nagelverzorging in een rustige en comfortabele omgeving, zonder privé-eigendom te moeten betreden.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Het salon is gelegen vlakbij het station Gent-Sint-Pieters, op nog geen 5 min. lopen.
Adres: Prinses Clementinalaan 16, Gent.

Het team:
Het salon heeft een klein team van medewerkers die zorgen voor de klanten. Ze zijn toegewijd om elke klant zich speciaal en gewaardeerd te laten voelen. Met hun vakkennis en aandacht voor detail, zorgen ze ervoor dat elke klant de salon verlaat met perfect verzorgde nagels en prachtige wimpers.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: gezellig & ontspannen, altijd open voor een leuke babbel
  • Gespecialiseerd in: nagelverzorging, wimpers en brows.
  • Passie voor: Nail art & design (come and challenge me!)

Annulerings- en stiptheidsbeleid:

  • Geef een seintje indien je te laat zal aankomen (max. 15 min). Dit doe je uit respect voor de klanten na jou: jij wilt toch ook correct en op tijd behandeld worden om op tijd te vertrekken? Zo kunnen wij de klanten na jou ook inlichten. Doe je dit niet dan markeren we jou als no show - dit onverantwoordelijk gedrag tolereren we absoluut niet.
  • Indien je je eerste afspraak zonder verwittiging op dezelfde dag annuleert en/of verplaatst wordt je gemarkeerd in het systeem. De kans bestaat dat je tweede afspraak geweigerd en/of niet-prioritair wordt behandeld.

Beaubrilliance

4,9
47 reviews
Gent
Laat zien op de kaart
Last-minute
Waxen bovenlip 15 min
vanaf €9,50
bespaar tot 5%
Waxen kin 15 min
vanaf €9,50
bespaar tot 5%
Waxen handen incl. vingers 15 min
vanaf €14,25
bespaar tot 5%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
11:3018:30
DiDinsdag
11:3018:30
WoWoensdag
11:3018:30
DoDonderdag
11:3018:30
VrVrijdag
11:3018:30
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Beaubrilliance in Gent is een stijlvolle schoonheidssalon waar zorg, rust en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen met een natuurlijke én langdurige schoonheid. Hier draait het om professionele behandelingen op maat in een warme, ontspannen omgeving.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen op slechts 2 minuten wandelen van het dichtstbijzijnde openbaar vervoer, waardoor het makkelijk bereikbaar is.

Het team: Met 8 jaar ervaring in de schoonheidsbranche en een zelfstandige aanpak, biedt Beaubrilliance professionele behandelingen met persoonlijke aandacht.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, verzorgd en ontspannen – klanten voelen zich meteen welkom en op hun gemak.

Gespecialiseerd in: Permanente make-up, gelaatsverzorgingen, tanden bleken, tandkristallen, BIAB nagels (handen en voeten), waxen, lash & brow lifts en wimperextensions.

Gebruikte merken en producten: Mesoestetic – een toonaangevend merk in huidverbetering en gelaatsverzorging.

De extra’s: Dankzij de centrale ligging en bereikbaarheid met het openbaar vervoer is dit een ideale plek voor wie op zoek is naar kwaliteit, rust en zichtbare resultaten.

ReAyuTan, Gent

No reviews
De Pintelaan, Gent
Laat zien op de kaart
Combinatiesessie Detox + Ontspanningsmassage + Voetreflex sessie3 uur
€140
€155
Stoelmassage 30 min
€30
Ontspanningsmassage1 u
€60
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
14:0022:00
DiDinsdag
19:0022:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
19:0022:00
VrVrijdag
14:0022:00
ZaZaterdag
14:0022:00
ZoZondag
14:0022:00

Ontsnap aan de drukte en gun jezelf de rust die je verdient. Het dagelijkse leven vraagt veel van ons.
Of je nu carrière maakt, een druk gezinsleven leidt, of balans zoekt tussen alles, soms vergeet je jezelf op de eerste plaats te zetten. Maar jij verdient rust, jij verdient ontspanning.En daar wil deze salon je graag bij helpen.

Parkeren is van maandag tot en met vrijdag helaas betalend tot 19h.
Parkeertarief van de groene zone: 1 h parkeren = 1 euro; 2 h parkeren = 2 euro. Parkeer NIET tussen de bomen op de verhoogde berm = GAS Boete €116,-.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Gent Zomerstraat.

Het team:
Bij ReAyuTan biedt de Mitch een veilige, warme plek waar jij volledig kunt ontspannen.
Professionaliteit en respect staan bij hem centraal, zodat jij je alleen hoeft te focussen op loslaten, ontspannen en genieten van het moment.

Parkeren is van maandag tot en met vrijdag helaas betalend tot 19h.
Parkeertarief van de groene zone: 1 h parkeren = 1 euro; 2 h parkeren = 2 euro

> Parkeer NIET tussen de bomen op de verhoogde berm = GAS Boete €116,- <

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: massages
  • Gebruikte merken en producten: Young Living, Volatile, Sjankara
  • De extra’s: -