Permanente make-up (pmu)
in de buurt van Wolvertem, Vlaams-Brabant
Elke datum
Permanente make-up (pmu)
6 salons met:

permanente make-up (pmu) in de buurt van Wolvertem, Vlaams-Brabant

Casa Lola

5,0
184 reviews
Strombeek-Bever, Vlaams-Brabant
Laat zien op de kaart
Touch up microblading (> 1 jaar)1 u
€150
Touch up powder brows (> 1 year)1 u 30 min
€195
Microblading (incl. touch up)2 uur
€350
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0019:00
WoWoensdag
10:0019:00
DoDonderdag
10:0019:00
VrVrijdag
10:0019:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
10:0019:00

Sfeer in de salon: De sfeer in Casa Lola is rustgevend en zen. Wij willen graag dat onze klanten ontprikkelen en tot rust komen tijdens de behandeling.

Producten: De gezondheid staat bij ons centraal waardoor alle producten hypoallergeen zijn. Hiernaast is het voor ons ook van belang dat de producten cruelty-free gecertificeerd zijn, wij staan immers voor de gezondheid van alle levende wezens, niet enkel de mens. Indien er een vegan versie van het product aanwezig is, schaffen wij dat aan. Alle producten hebben een EU-REACH label, wat betekent dat het is goedgekeurd door het ministerie van gezondheid en geen kankerverwekkende bestanden bevat.

Ervaring: Seyda is begonnen met Casa Lola nadat ze al haar haar heeft verloren aan de ziekte Alopecia universalis. Haar missie is om de schoonheidsstandaarden weg te werken door de schoonheid van de klant zelf naar de voorgrond te tillen.

Extra's: - Alopecia en kankerpatienten krijgen -50% korting op de microblading behandeling, want het verlies van het haar is al moeilijk genoeg

- Gratis parking voor de deur (2u met blauwe kaart) - Haver- en vanillemelk beschikbaar voor je koffie als je lactose-intolerant bent