Gellak manicure
in Provincie Antwerpen
Elke datum
Gellak manicure
130 salons met:

gellak - handen in Provincie Antwerpen

Mims beauty

4,4
5 reviews
Boechout, Provincie Antwerpen
Laat zien op de kaart
Kort 1 u
€45
Lang1 u 10 min
€55
Kort 1 u 20 min
€65
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
17:0021:00
DiDinsdag
17:0021:00
WoWoensdag
17:0021:00
DoDonderdag
09:0018:00
VrVrijdag
12:0021:00
ZaZaterdag
09:0021:00
ZoZondag
08:0013:00

Mims Beauty is een professionele manicure- en pedicuresalon waar verzorging, kwaliteit en comfort centraal staan, met als doel iedere klant te laten genieten van perfect verzorgde handen en voeten die passen bij hun persoonlijke stijl.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen in Boechout en is eenvoudig bereikbaar met het openbaar vervoer. (Voeg hier eventueel de naam van de dichtstbijzijnde halte toe.)

Het team: De salon heeft een klein team van professionele en vriendelijke medewerkers die iedere klant met persoonlijke aandacht ontvangen. Ze nemen de tijd om de wensen van hun klanten te bespreken en streven steeds naar een verzorgd en duurzaam resultaat.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: professioneel, verzorgd, ontspannen en gastvrij.

Gespecialiseerd in: BIAB Naturel (Builder Gel), BIAB Kleur (Gel Polish + Builder Gel), BIAB French (Builder Gel), Gel Polish op de eigen nagels, manicures, pedicures en diverse extra behandelingen.

Gebruikte merken en producten: kwalitatieve professionele nagelproducten.

De extra’s: persoonlijke service, oog voor detail en een rustige, comfortabele omgeving waar iedere behandeling volledig wordt afgestemd op de wensen van de klant.

Le Studio

4,9
625 reviews
Antwerpen
Laat zien op de kaart
Gellak verwijderen ( handen ) 20 min - 1 u
vanaf €15
Gellak - Manicure1 u 30 min - 1 u 45 min
vanaf €60
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0020:00
DiDinsdag
08:3020:00
WoWoensdag
08:3020:00
DoDonderdag
08:3020:00
VrVrijdag
09:0020:00
ZaZaterdag
09:0020:00
ZoZondag
09:0018:00

Le Studio - De Beautyspot in Het Zuid van Antwerpen

In het Zuid van Antwerpen bevindt zich Le Studio, een nieuwe parel in de beautywereld. Bij binnenkomst beland je in een heerlijke, sfeervolle omgeving waar persoonlijke aandacht en ontspanning centraal staan. Of je nu komt voor een snelle opfrisser of een volledige verwennerij, ons team van experts zorgt ervoor dat je je op je best voelt.

Le Studio biedt een breed scala aan behandelingen, waaronder nagelverzorging, pedicures, wimperextensions, lashlifting en gezichtsbehandelingen. Voor de nagelverzorging werken we met topmerken zoals Kinetics, Neonails, Luxio en In Lei om de beste resultaten te garanderen. Tijdens je behandeling kun je genieten van gratis koffie en andere verfrissende drankjes, zodat je optimaal kunt ontspannen.

Onze salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, met een bus- en tramhalte voor de deur. Ook is er betaalde parkeergelegenheid voor wie met de auto komt. Betalingen kunnen eenvoudig worden gedaan met cash of via QR-code.

Laat je verwennen door Kristina en Iryna en hen professionele team, en ontdek waarom Le Studio de nieuwste schoonheidsparadijs van Antwerpen is!

1
234
7
2