MaisonKBeauty

Zand 28, Lokeren, 9160
Open Vandaag: 09:00 - 19:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Ontharen
Gezicht

Reviews

4,9
166 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kan verwachten bij elke salon.
Ik heb een super fijne ervaring gehad bij Kiara. Heb al in het verleden enkele lashliftd gehad maar geen een komt in de buurt van degene die ik vandaag heb gehad: was echt voor herhaling vatbaar! Ook Kiara is een zeer aangename dame!
Super 🥰
Wat een superlieve dame 🤩 Ik had een Korean lash lift laten doen en ben heel blij met het resultaat! Vriendelijk, professioneel en een pro in haar vak – écht een aanrader!
Top resultaat !
Top! Super vriendelijk en goede service ❤️
Toon meer reviews...

Over

MaisonKBeauty
Zand 28
9160 Lokeren

Welkom bij MaisonK!

Ik ben Kiara, eigenaresse van MaisonKBeauty Lokeren. Met enorm veel passie en ervaring werk ik inmiddels al bijna 3 jaar in de beautysector waarbij ik intussen al de eer heb gehad om +1000 klanten te behandelen.

Bij MaisonK vinden we het belangrijk om een veilige en warme sfeer te creëren met een trendy en vrouwelijke uitstraling, waarbij natuurlijke schoonheid altijd centraal staat.

Wij specialiseren ons in wenkbrauw- en wimperbehandelingen, met exclusieve behandelingen zoals Korean Lashlifts en Halalbrows.

Ons salon is gelegen in hartje Lokeren, slechts 15 minuten wandelen van het station en 10 minuten van de Markt.

Exclusief voor onze klanten serveren wij naast onze behandelingen ook heerlijke koffies, zodat jouw beauty-ervaring compleet wordt.

MaMaandag
09:0019:00
DiDinsdag
09:0019:00
WoWoensdag
09:0019:00
DoDonderdag
09:0019:00
VrVrijdag
09:0019:00
ZaZaterdag
09:0019:00
ZoZondag
Gesloten

Salonawards

Top Rated 2025

Schoonheidssalons in de buurt