Hairsalonlia

Halstraat 136, Heusden, 3550
Open Dinsdag: 12:00 - 16:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Haar
Therapie en Mindfulness

Reviews

5,0
33 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kan verwachten bij elke salon.
Zeer tevreden over alles, Super lief ontvangst, veel uitleg en leuke gesprekjes en echt een super resultaat.
dankzij een foto op uw verhaallijn op Facebook ben ik tot bij U te rechtgekomen om ook terug permanent te laten zetten. Dank U voor het advies dat je mij gaf en om een test te doen of het kon gezien mijn gevoelige hoofdhuid. Ik ben heel tevreden en content van mijn permanent. Een aanrader voor iedereen
Mijn haren weer mooi in de plooi. Rij met plezier hier 35min voor. Alleen maar goede commentaren ontvangen 🩷🌸
Heerlijk verwend worden na drukke werkdag. Brushing, zalig ! Weer heel tevreden!.
Dank je wel weer voor het knippen! Je bent echt eerlijk en betrouwbaar, en je weet altijd precies wat bij me past. Superfijn om iemand te hebben die gewoon snapt wat ik wil (zelfs als ik het zelf niet weet)!
Toon meer reviews...

Over

Hairsalonlia
Halstraat 136
3550 Heusden

Hairsalonlia in Heusden is een kapsalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen met prachtig verzorgd haar en een frisse, zelfverzekerde look.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de bushalte op 10 minuten loopafstand, en het treinstation ligt op slechts 20 minuten afstand.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: een oase van rust en verfijning – stijlvol, ontspannen en verzorgd

Gespecialiseerd in: knippen en föhnen, balayage, highlights, basic color, extensions, toner bijwerken, speciale afwerkingen en volledige ontkleuring

Gebruikte merken en producten: Fanola, Wella en meer hoogwaardige producten voor een glanzend resultaat

De extra’s: Altijd een drankje tijdens de behandeling, leuke voor-en-na foto's en een service waarbij je gegarandeerd met glans de deur uitloopt. De salon is goed bereikbaar met zowel bus als trein.

MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
12:0016:00
WoWoensdag
09:0018:00
DoDonderdag
10:0019:00
VrVrijdag
09:0018:00
ZaZaterdag
09:0016:00
ZoZondag
Gesloten

Kappers in de buurt