Casa Lola

Gemeenteplein 2, Strombeek-Bever, 1853
Open Vandaag: 10:00 - 19:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Nagels
Ontharen
Gezicht

Reviews

5,0
267 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kan verwachten bij elke salon.
Ik ben super blij met mijn lash lifting bij Casa Lola! Seyda heeft mijn wimpers gedaan en je merkt aan alles dat ze haar werk met enorm veel passie en liefde doet. 😍Ze is ontzettend vriendelijk, stelt je helemaal op je gemak en werkt heel nauwkeurig. Ik had hiervoor ergens anders een lash lifting laten doen, maar dit resultaat is echt véél mooier. Mijn wimpers zitten perfect. Een absolute aanrader, ik kom nergens anders meer!🥰
Heel vriendelijk personeel en service! Ik raad het zeker aan!
Heel tevreden over mijn lashlift! Vanaf het moment dat ik binnenkwam, werd ik heel hartelijk ontvangen. Emelin is ontzettend vriendelijk. Tijdens de behandeling legde ze stap voor stap uit wat ze deed, wat ik heel aangenaam vond. Er hangt bovendien een gezellige en ontspannen sfeer in het salon. Ik ben superblij met het resultaat en kom zeker terug. Een echte aanrader!
Top service, Eda est magnifique ! Merci
Eerste afspraak bij Casa Lola - een pedicure bij Eda. Meteen een heel goede eerste indruk! Zeer blij met de mooie voetjes!
Toon meer reviews...

Over

Casa Lola
Gemeenteplein 2
1853 Strombeek-Bever

Sfeer in de salon: De sfeer in Casa Lola is rustgevend en zen. Wij willen graag dat onze klanten ontprikkelen en tot rust komen tijdens de behandeling.

Producten: De gezondheid staat bij ons centraal waardoor alle producten hypoallergeen zijn. Hiernaast is het voor ons ook van belang dat de producten cruelty-free gecertificeerd zijn, wij staan immers voor de gezondheid van alle levende wezens, niet enkel de mens. Indien er een vegan versie van het product aanwezig is, schaffen wij dat aan. Alle producten hebben een EU-REACH label, wat betekent dat het is goedgekeurd door het ministerie van gezondheid en geen kankerverwekkende bestanden bevat.

Ervaring: Seyda is begonnen met Casa Lola nadat ze al haar haar heeft verloren aan de ziekte Alopecia universalis. Haar missie is om de schoonheidsstandaarden weg te werken door de schoonheid van de klant zelf naar de voorgrond te tillen.

Extra's: - Alopecia en kankerpatienten krijgen -50% korting op de microblading behandeling, want het verlies van het haar is al moeilijk genoeg

- Gratis parking voor de deur (2u met blauwe kaart) - Haver- en vanillemelk beschikbaar voor je koffie als je lactose-intolerant bent
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0019:00
WoWoensdag
10:0019:00
DoDonderdag
10:0019:00
VrVrijdag
10:0019:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
10:0019:00

Salonawards

Top Rated 2025Top Rated 2024

Schoonheidssalons in de buurt