Anastasiia Kapsalon

Francisco Laurentplein 3, 9000Gent, 9000 - Onderdeel van Belga Haus Beauty
Open Vandaag: 08:00 - 20:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Reviews

4,6
42 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kan verwachten bij elke salon.
Toen ik om 10:10 arriveerde, was de zaak nog dicht, terwijl er al twee klanten buiten stonden te wachten voor hun afspraak van 10. Zelfs de andere medewerker zei tegen haar: “Ben je weer te laat?” Ze ontkende, maar dat was duidelijk onwaar, want ze opende de zaak pas om 10:17. In plaats van de klanten van 10 te helpen, nam ze mij eerst. Andere klanten kregen koffie of iets aangeboden, maar ik werd niet eens gevraagd. Alles voelde gehaast, ongeïnteresseerd en zonder aandacht voor de klant!
Vriendelijke oudere man die mijn haar heeft gewassen en dan Anastasiia die mijn haar heeft geknipt en gebrusht. Heel mooi resultaat
mooi geknipt! zeer tevreden, vriendelijk!
Een aanrader!
goed gedaan!
Toon meer reviews...

Ontmoet het team

Over

Ik ben een allround kapster met 15 jaar ervaring. Ik heb me gespecialiseerd in Parijs, Warschau en Londen en ben 3 jaar geleden naar België verhuisd vanwege de oorlog in Oekraïne. Ik wil hier graag een nieuw leven opbouwen en mijn passie voor het kappersvak verder uitoefenen. Ik ben momenteel bezig met het leren van de Nederlandse taal en ik kan al redelijk communiceren. Open communicatie vind ik erg belangrijk. Aarzel dus niet om me te vertellen wat je graag wilt en waar je minder enthousiast over bent. Ik werk uitsluitend met ammoniakvrije en natuurlijke producten die je haar voeden en beschermen.

Behandelingen

Haar
Gezicht

Portfolio

Over

Anastasiia Kapsalon
9000 Francisco Laurentplein 3, 9000Gent

(Omschrijving van de salon in een mooie bewoording.)

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen naast .., ..

Het team:
Persoonlijkheid/ervaring/certificaten.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer:
  • Gespecialiseerd in:
  • Gebruikte merken en producten:
  • De extra’s: Taal, leuke extra’s/alleen voor vrouwen etc.
MaMaandag
08:0020:00
DiDinsdag
08:0020:00
WoWoensdag
08:0020:00
DoDonderdag
08:0020:30
VrVrijdag
08:0020:00
ZaZaterdag
08:0020:00
ZoZondag
08:0020:00

Producten gebruikt in dit salon

  • Fanola
  • Keune

Kappers in de buurt