Soins du visage
à Gand
Pas de préférence
Soins du visage
Soins populaires
57 établissements offrant:

soins du visage à Gand

The Nail Hub.

4,6
323 avis
Gand
Montrer sur la carte
👁️ One by One1 h 30 min - 2 h
à partir de 50 €
Hybrid1 h 30 min - 2 h
à partir de 55 €
Onderwimpers/bottom lashes 15 min - 30 min
à partir de 15 €
Aperçu infos salon
LunLundi
Fermé
MarMardi
11:0020:00
MerMercredi
11:0020:00
JeuJeudi
11:0020:00
VenVendredi
11:0020:00
SamSamedi
11:0020:00
DimDimanche
Fermé

Welkom bij The Nail Hub., dé nagel- en beautystudio in het prachtige Gent voor perfecte nagels, volle wimpers en meer. Gel, BIAB, acryl of gewone gellak? Allemaal mogelijk hier. Wil je net dat tikkeltje meer en nail art & full design? De stylistes, en vooral Jessica, gaan met plezier de uitdaging aan.

Dit mooi ingericht salon is de perfecte plek voor iedereen die op zoek is naar uitstekende nagelverzorging in een rustige en comfortabele omgeving, zonder privé-eigendom te moeten betreden.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Het salon is gelegen vlakbij het station Gent-Sint-Pieters, op 2 min. lopen.
Adres: Prinses Clementinalaan 16, Gent.

Het team:
Het salon heeft een klein team van medewerkers die zorgen voor de klanten. Ze zijn toegewijd om elke klant zich speciaal en gewaardeerd te laten voelen. Met hun vakkennis en aandacht voor detail, zorgen ze ervoor dat elke klant de salon verlaat met perfect verzorgde nagels, frisse voetjes en prachtige wimpers.

Wat we leuk vinden aan het salon:

  • Sfeer: gezellig & ontspannen, altijd open voor een leuke babbel
  • Gespecialiseerd in: nagelverzorging (BIAB, gel, acryl), wimpers
  • Passie voor: Nail art & design (come and challenge me!)

Annulerings- en stiptheidsbeleid:

  • Geef een seintje indien je te laat zal aankomen (max. 15 min). Dit doe je uit respect voor de klanten na jou: jij wilt toch ook correct en op tijd behandeld worden om op tijd te vertrekken? Zo kunnen wij de klanten na jou ook inlichten. Doe je dit niet dan markeren we je als no show - dit onverantwoordelijk gedrag tolereren we absoluut niet.
  • Indien je je eerste afspraak zonder verwittiging op dezelfde dag annuleert en/of verplaatst wordt je gemarkeerd in het systeem om ook vooruit te betalen. De kans bestaat verder ook dat je tweede afspraak geweigerd en/of niet-prioritair wordt behandeld. Dank je voor je begrip.

Kaatje. Vrouwenwerk

4,9
511 avis
Gand
Montrer sur la carte
Epileren - Wenkbrauwen/bovenlip (manueel) 30 min
27 €
VIP Licht: luxe Dr Hauschka - Klassiek2 h 15 min
135 €
170 €
Seizoensbehandeling Lente: Blossom!1 h 40 min
125 €
Aperçu infos salon
LunLundi
09:0018:30
MarMardi
09:0018:30
MerMercredi
09:0021:30
JeuJeudi
09:0018:30
VenVendredi
09:0021:30
SamSamedi
Fermé
DimDimanche
Fermé

Kaatje brengt je helemaal terug tot wie je werkelijk bent. Breng terug licht in je gezicht met de gelaatsvezorging en straal. Voel je helemaal doorstroomd door de kwaliteit van de aanraking tijdens een lichaamsbehandeling.Geef je voeten terug kracht om je eigen pad te volgen tijdens een holistische pedicure.

Kortom je wordt tot in de puntjes verzorgd met de 100% natuurzuivere cosmetica van Dr. Hauschka. Het aanbod bestaat uit 3: therapeutische vrouwelijke lichaamsbehandelingen (liefde), holistische pedicure (aarde) en gelaatsverzorgingen (licht). Het totale aanbod is terug te vinden op de website www.kaatlannoo.be. Bij Treatwell kan je boeken voor een heerlijke kennismakingsbehandeling naar keuze. Wenst u een verdiepende behandeling kijk dan zeker op de site. Er wordt per seizoen rond een specifiek thema gewerkt. Laat je alvast zalig verwennen door de kwaliteit van de zachte aanraking bij salon Kaat. De zachtheid van de behandelingen maakt ze in het bijzonder heel geschikt voor vrouwen. Mannen zijn altijd welkom voor een holistische pedicure.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is dichtbij bus- en tramhalte Gent, Duivelsteen.

Het Team:
Eigenaresse Kaat behandelt sinds 2012 als Dr. Hauschka therapeute met de grootste zorg voor huid en welzijn.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Een ontspannen en open sfeer met een stromend riviertje om je heel dicht bij jezelf te brengen.
  • Gespecialiseerd in: Seizoensgerichte holistische behandelingen van gezicht, lichaam en voeten.
  • Merken en producten: De natuurzuiver producten van Dr. Hauschka.