Choisir entre 70 instituts de beauté à Province de Flandre-Occidentale

La dea

5,0
157 avis
Kristus-Koning, Bruges
Montrer sur la carte
De dernière minute
Brow touch up 15 min
à partir de 13,50 €
Économisez jusqu'à 10%
Brow touch up + verwijderen haren op bovenlip 15 min
à partir de 18 €
Économisez jusqu'à 10%
Brow tinting 20 min
à partir de 13,50 €
Économisez jusqu'à 10%
Aperçu infos salon
LunLundi
09:0019:00
MarMardi
09:0021:00
MerMercredi
09:0020:00
JeuJeudi
09:0021:00
VenVendredi
09:0018:30
SamSamedi
09:0017:30
DimDimanche
Fermé

✨ LA DEA – Schoonheid tot in perfectie ✨ 📍 Leopold I-Laan 1C, een stijlvolle oase in het hart van Brugge

Bij LA DEA draait elke behandeling om verfijning, zelfvertrouwen en een luxueuze beleving. In deze moderne, elegant ingerichte salon geniet je van hoogwaardige beauty services die de natuurlijke schoonheid versterken – met zorg, vakmanschap en een persoonlijke touch.

Of men nu op zoek is naar een verleidelijke oogopslag, perfect gevormde wenkbrauwen, een stralende glimlach of onberispelijke nagels – bij LA DEA is men in ervaren handen. Er wordt uitsluitend gewerkt met premium producten en de nieuwste technieken om telkens opnieuw een flawless resultaat te garanderen.

💫 Specialisaties van LA DEA: • Gelnagels – strak, stijlvol en duurzaam • Wimperextensions – van natuurlijk tot glam, volledig op maat • Lash lift – voor een open, frisse blik zonder extensions • Brow treatments – inclusief shaping, tinting en styling • Teeth whitening – veilig, pijnloos en zichtbaar witter in één sessie

💎 Waarom kiezen voor LA DEA? ✔ Persoonlijke aanpak & professionele expertise ✔ Alleen topkwaliteit producten en hygiëne op het hoogste niveau ✔ Gezellige sfeer in een classy setting ✔ Altijd gericht op perfectie tot in het kleinste detail

Gun jezelf een moment van luxe en laat je volledig in de watten leggen bij LA DEA. Boek vandaag nog een behandeling en ervaar het verschil – want iedereen verdient het.

Lys Royale

4,8
35 avis
Sint-Andries, Bruges
Montrer sur la carte
Verwijderen van wimpers 30 min
10 €
Wimperextensions - Verwijderen 15 min
10 €
Modelleren - Wenkbrauwen 15 min
20 €
Aperçu infos salon
LunLundi
09:0018:00
MarMardi
09:0018:00
MerMercredi
09:0018:00
JeuJeudi
09:0018:00
VenVendredi
09:0018:00
SamSamedi
09:0018:00
DimDimanche
Fermé

Annulerings- en retourvoorwaarden — Lys Royal

Annulering of verplaatsing van een afspraak
• Klanten kunnen hun afspraak kosteloos annuleren of verplaatsen tot 12 uur van tevoren.
• Bij annulering minder dan 12 uur op voorhand, wordt het betaalde voorschot niet terugbetaald en is een nieuwe afspraak pas mogelijk na een nieuwe aanbetaling.
• Bij afwezigheid zonder verwittiging kan het volledige bedrag worden ingehouden of geëist bij het volgende bezoek.

Terugbetaling van diensten
• Terugbetaling van reeds uitgevoerde behandelingen is niet mogelijk indien de dienst naar behoren werd geleverd zoals omschreven.
• Klachten dienen binnen 48 uur na de behandeling te worden gemeld, met duidelijke foto's en omschrijving.
• Bij gegronde reden (bijv. allergische reactie bevestigd door een arts) kan een gedeeltelijke terugbetaling of compensatie in de vorm van een behandeling worden aangeboden.

Cadeaubonnen
• Cadeaubonnen zijn 6 maanden geldig vanaf de aankoopdatum (tenzij anders vermeld).
• Niet retourneerbaar en niet inwisselbaar voor geld.
• Overdraagbaar aan een andere persoon mits voorafgaande melding aan het salon.

Producten (verkoop in salon of online)
• Cosmetica en persoonlijke verzorgingsproducten kunnen niet worden geretourneerd na het openen van de verpakking, in overeenstemming met EU-wetgeving.
• Ongebruikte producten in originele verpakking kunnen binnen 14 kalenderdagen na aankoop worden geretourneerd.
• Bij retour via post zijn de verzendkosten ten laste van de klant (tenzij anders overeengekomen).


Your Lys Royal team.

Fienès

5,0
198 avis
Province de Flandre-Occidentale
Montrer sur la carte
Wenkbrauwen bijwerken pincet 15 min
10 €
Wenkbrauwen waxen 25 min
15 €
Wenkbrauwen kleuren 20 min
15 €
Aperçu infos salon
LunLundi
09:0018:00
MarMardi
Fermé
MerMercredi
09:0018:00
JeuJeudi
10:0020:00
VenVendredi
08:0018:00
SamSamedi
08:0016:00
DimDimanche
Fermé

Fienès in Wevelgem is een kapsalon en beautysalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel om elke klant zich zelfverzekerd, verzorgd en stralend te laten voelen – van haarwortel tot nagelpunt.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Gullegemstraat, op wandelafstand van het centrum en vlot bereikbaar met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, professioneel en gezellig. Klanten voelen zich meteen op hun gemak door de persoonlijke aanpak en de ontspannen omgeving.

Gespecialiseerd in: Dames-, heren- en kindersnit, brushing & styling, opsteekkapsels, highlights zilver/balayage, kleuren, permanent & ontkrulling, haarverzorging, keratine & beautox behandelingen, make-up, epilaties, gellak nagels, gepersonaliseerd adviesgesprek en zittende head spa treatment.

Gebruikte merken en producten: De salon werkt met kwaliteitsproducten die zorgvuldig gekozen zijn om het beste resultaat te garanderen voor elk haartype en elke huid.

De extra’s: Fienès is toegankelijk met het openbaar vervoer, werkt op afspraak voor een persoonlijke ervaring, biedt vlotte service in het Nederlands en Frans, en heeft regelmatig acties zoals Social Deal en een vaste korting van 10% voor kinderen tot 12 jaar.

Op zoek naar een totaalervaring van haar tot huid? Dan is Fienès in Wevelgem jouw nieuwe beauty- en kapsalonadres.

Sakura Beauty

4,7
45 avis
Ostend, Province de Flandre-Occidentale
Montrer sur la carte
Wimperextensions 2D of Mascara effect1 h 20 min - 1 h 45 min
60 €
Wimperextensions One by One - Nieuwe set1 h 45 min
60 €
75 €
Epileren - Wenkbrauwen 10 min
10 €
Aperçu infos salon
LunLundi
10:0020:00
MarMardi
10:0020:00
MerMercredi
10:0020:00
JeuJeudi
10:0020:00
VenVendredi
09:0020:00
SamSamedi
10:0020:00
DimDimanche
Fermé

Welkom bij Sakura Beauty en Beaury and Hairstudio.

In mijn salon werk ik samen met verschillende schoonheidsspecialisten die jullie van harte verwelkomen en met veel plezier de behandelingen uitvoeren naar uw wens.

Bij Beauty and Hairstudio draait alles om jou. Onze één-op-één behandelingen garanderen dat jij de volledige aandacht krijgt die je verdient. In onze gezellige, warme omgeving doen we ons best om u een gevoel van thuis te geven, terwijl we werken aan het realiseren van jouw wensen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen op 2 minuten wandelafstand van de bushalte. Met de bus zijn we gemakkelijk te bereiken van station van Oostende met om de 10 minuten de bus, maar er is ook busverbinding naar de dichtstbijzijnde bushalte vanuit Gistel, Eernegem, Ichtegem, Koekelare, Torhout...

Ons team bestaat uit:

Lana:

Lana is gespecialiseerd in verschillende beauty behandelingen waarvoor ze jaarlijks verschillende opleidingen volgt om de beste te hanteren aan haar klanten.

  • Permanente Make-up
  • Laserontharing (definitieve ontharing met diode laser)
  • Carbonpeeling
  • Wimperextentions

naast het aanbieden van deze behandelingen, kan je ook opleidingen volgen bij Lana voor Permanente Make-up en Wimperextentions. Dus aarzel niet om hierover ook te informeren.

Elisa:

Elisa verzorgt uw handjes en voetjes met veel plezier. Bij haar zijn jullie welkom voor manicure en pedicure.

Elisa help ook Lana met laserontharingen, dus hiervoor kunnen jullie zeker bij haar terecht!

Elisa is ook in de opleiding voor Permanente Make-up, en zal jullie met veel plezier binnenkort ook voor wenkbrauwen permanent verwelkomen in ons beautystudio.

Vika:

Viktoria start vanaf oktober in ons salon en zal Lana versterken bij de laserontharingen, maar jullie zijn ook welkom bij haar voor verschillende gezichtsverzorgingen.

Svitlana:

Svitlana is ons Haar-Queen. Zij streeft ernaar om magie te creëren in elke snit en elke kleuring. Ze beheerst verschillende kleurtechnieken.

Hiernaast is iedereen welkom bij haar voor haarmagie van Botox, Keratine en Koude herstellingstechnieken.

Ze is enorm perfectionist en verzorgt elk zijn haar als haar eigen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Voel je altijd thuis met ons
  • Gespecialiseerd in: Permanent make-up, manicure en pedicure, haarzorg en gezichtsverzorgingen.
  • De extra’s:
    • Nederlands, Engels, Oekraïens, Russisch, Tsjetsjeens
    • Let op! Laserontharing, manicure en pedicure ENKEL VOOR VOUWEN