Soins des ongles en institut et en bar à ongles
près de Offerandestraat, Anvers
Pas de préférence
Soins des ongles en institut et en bar à ongles
Soins populaires
50 établissements offrant:

soins des ongles en institut et en bar à ongles près de Offerandestraat, Anvers

Le Studio

4,9
415 avis
Anvers
Montrer sur la carte
Esthetische pedicure 20 min - 1 h 25 min
à partir de 15 €
Gellak - Manicure1 h 30 min - 1 h 45 min
à partir de 55 €
Gellak verwijderen 20 min - 1 h
à partir de 15 €
Aperçu infos salon
LunLundi
09:0020:00
MarMardi
08:3020:00
MerMercredi
08:3020:00
JeuJeudi
08:3020:00
VenVendredi
09:0020:00
SamSamedi
09:0020:00
DimDimanche
09:0018:00

Le Studio - De Beautyspot in Het Zuid van Antwerpen

In het Zuid van Antwerpen bevindt zich Le Studio, een nieuwe parel in de beautywereld. Bij binnenkomst beland je in een heerlijke, sfeervolle omgeving waar persoonlijke aandacht en ontspanning centraal staan. Of je nu komt voor een snelle opfrisser of een volledige verwennerij, ons team van experts zorgt ervoor dat je je op je best voelt.

Le Studio biedt een breed scala aan behandelingen, waaronder nagelverzorging, pedicures, wimperextensions, lashlifting en gezichtsbehandelingen. Voor de nagelverzorging werken we met topmerken zoals Kinetics, Neonails, Luxio en In Lei om de beste resultaten te garanderen. Tijdens je behandeling kun je genieten van gratis koffie en andere verfrissende drankjes, zodat je optimaal kunt ontspannen.

Onze salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, met een bus- en tramhalte voor de deur. Ook is er betaalde parkeergelegenheid voor wie met de auto komt. Betalingen kunnen eenvoudig worden gedaan met cash of via QR-code.

Laat je verwennen door Kristina en Iryna en hen professionele team, en ontdek waarom Le Studio de nieuwste schoonheidsparadijs van Antwerpen is!

Sofie Zenia - L'atelier de Beauté

5,0
32 avis
Lange Leemstraat, Anvers
Montrer sur la carte
Nagelversteviging - BIAB 5 min - 2 h 30 min
à partir de 5 €
Nail art simple - per nagel 5 min - 30 min
à partir de 2 €
Nail art geavanceerd - Per nagel 10 min - 30 min
à partir de 5 €
Aperçu infos salon
LunLundi
14:0021:30
MarMardi
11:3021:30
MerMercredi
11:3021:30
JeuJeudi
11:3021:30
VenVendredi
12:0020:00
SamSamedi
12:0018:00
DimDimanche
Fermé

Welkom bij Sofie Zenia – L’atelier de Beauté

Een rustige, warme en professionele beautyplek in Antwerpen waar comfort, zorg en echte persoonlijke aandacht centraal staan. Bij mij draait het om meer dan alleen een behandeling, ik wil dat jij je welkom voelt, op je gemak, en even volledig kunt ademhalen. Een moment voor jezelf, in een huiselijke omgeving waar alles draait om kwaliteit en ontspanning.

Gelegen in het hart van Antwerpen is mijn studio een kleine oase van rust, weg van de drukte van de stad. Ik geloof dat schoonheid begint met een goed gevoel, daarom neem ik voor elke klant de tijd om te luisteren, mee te denken en met zorg aan het mooiste resultaat te werken.

Bij Sofie Zenia – L’atelier de Beauté kan je terecht voor een uitgebreid aanbod aan behandelingen:
Nagelverzorging & nagelstyling – natuurlijke manicures, gellak, BIAB, kunstnagels én creatieve nail art voor wie net dat tikkeltje extra wil.
Pedicure & voetverzorging – met oog voor comfort en professionele producten
Waxbehandelingen – zachte, efficiënte ontharing
Wimpers & wenkbrauwen – lash lift, brow lift & brow styling
Make-up – van naturel tot glam, voor elke gelegenheid

Ik werk uitsluitend met merken waarin ik volledig vertrouwen heb:
• Inlei
• The Gel Bottle
• Inveray
• Footlogix
• Depilève
• Staleks

Wat klanten vaak het meest waarderen?
De rustige, gezellige sfeer. Een salon dat aanvoelt als thuiskomen, warm, verzorgd en ontspannen. Of je nu langskomt voor een kleine touch-up of een uitgebreid self-care moment: je krijgt altijd aandacht, zachtheid en professionaliteit.

Bereikbaarheid:
• Openbaar vervoer: dicht bij halte Antwerpen Hemel, Van Bree, en Nationale Bank
• Parkeren: in de zijstraten en in de ondergrondse parking van Nationale Bank

Betalen kan via:
• Payconiq
• QR-code via bank app
• Bankoverschrijving

Heb je vragen of wens je een afspraak te maken? Je kan me altijd bereiken via:
• Telefoon: +32 468 28 25 86
• E-mail: sofiezeniamua@gmail.com
• Instagram: @sofiezenia

Bij Sofie Zenia – L’atelier de Beauté kom je binnen als klant, en stap je buiten met een glimlach.

The Ciléss

5,0
173 avis
Antwerpen-Noord, Anvers
Montrer sur la carte
De dernière minute
Biab NN treatment + manicure (incl. handmassage) 2 h
à partir de 63 €
Économisez jusqu'à 10%
Verwijderen van BIAB / GEL1 h
à partir de 22,50 €
Économisez jusqu'à 10%
Verwijderen GEL / BIAB TENEN 45 min
à partir de 22,50 €
Économisez jusqu'à 10%
Aperçu infos salon
LunLundi
10:3519:00
MarMardi
10:3519:00
MerMercredi
10:3519:00
JeuJeudi
10:3519:00
VenVendredi
10:3519:00
SamSamedi
10:3519:00
DimDimanche
Fermé

The Ciléss in Antwerpen is een exclusieve schoonheidssalon waar luxe en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten ontspannen én stralen met hoogwaardige behandelingen en producten.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer. Tram 1 en diverse buslijnen stoppen op korte loopafstand, onder andere bij halte Cadix (ziekenhuis).

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: rustgevend, stijlvol en professioneel — je voelt je meteen welkom en op je gemak.

Gespecialiseerd in: Manicure, pedicure, lashlifting, brow lamination, threading, hybrid brows en algemene nagel- en wenkbrauwverzorging. The Ciléss volgt nauwgezet de nieuwste trends en technieken binnen de beautywereld.

Gebruikte merken en producten: De salon is trots verkooppunt van Atelier Rebul, met een breed assortiment aan luxe verzorgings- en lifestyleproducten zoals geurkaarsen, parfums en handzepen.

De extra’s: Er wordt uitsluitend op afspraak gewerkt voor een rustige en persoonlijke ervaring. De salon is goed bereikbaar met het OV en biedt ook stijlvolle cadeaus aan in de vorm van producten van Atelier Rebul.

Sofia's Nailart

4,9
22 avis
Lange Leemstraat, Anvers
Montrer sur la carte
Russische manicure1 h - 1 h 30 min
à partir de 35 €
Gelnagels - Nieuwe set1 h - 2 h
à partir de 45 €
Gellak - Verwijderen1 h
45 €
Aperçu infos salon
LunLundi
10:0018:00
MarMardi
10:0018:00
MerMercredi
Fermé
JeuJeudi
10:0018:00
VenVendredi
10:0018:00
SamSamedi
10:0014:00
DimDimanche
Fermé

Hi! I’m Sofia, your nail stylist in the heart of Antwerp

Welcome! I specialize in clean, well groomed manicures and nail styling using the latest techniques. I work with great attention to detail, and hygiene is always my top priority.

Whether you’re looking for a flawless BIAB (Builder in a Bottle) application or a more natural look, I strive for perfection with every set.

You’ll find me in the suite at Art of Hair.

Located at:

Leopoldstraat 71, 2000 Antwerp

around the corner from the Nationale Bank.

The salon is easily accessible by public transport, with tram lines 2, 6, 7, 9, and 15 all stopping nearby at Nationale Bank station.

When you visit me, you’re not just getting beautiful nails

you’re stepping into a warm and welcoming atmosphere. I work in a cozy, stylish space with good music, a friendly team, and a relaxed vibe.

Enjoy a delicious coffee or a refreshing drink while you sit back and let me take care of your nails.

If you’re looking for a nail technician who’s professional, detail-oriented, and offers a full pampering experience, I’d love to welcome you to my chair soon!

With love,

Sofia