Soins populaires

Choisir entre 23 établissements vous offrant coiffeurs et salons de coiffure près de Maagdenhuismuseum, Anvers

SilinBarber

5,0
4 avis
Anvers
Montrer sur la carte
Mannen - Wassen en drogen /stijlen 20 min
15 €
Mannen - Baard trimmen (+verzorging) 35 min
25 €
Mannen - Wassen, knippen & stijlen 50 min
35 €
Aperçu infos salon
LunLundi
09:0019:00
MarMardi
09:0019:00
MerMercredi
09:0019:00
JeuJeudi
09:0019:00
VenVendredi
09:0019:00
SamSamedi
09:0017:00
DimDimanche
Fermé

Перукарня Сілін Наталія в Антверпені є een plek waar mannenverzorging wordt gecombineerd met comfort, hoogwaardige service en aandacht voor detail. Hier krijgt elke klant een persoonlijke benadering en een hoog serviceniveau.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon ligt vlakbij de halte Antwerpen Groenplaats metrostation .

Over de barber:
Ik ben een professionele mannenkapper die werkzaam is in een schoonheidssalon. Ik specialiseer me in moderne haar- en baardverzorging voor mannen, waarbij ik kwalitatieve technieken combineer met een persoonlijke stijl voor elke klant.
Ik bied de volgende diensten aan:
herenkapsels aangepast aan de gezichtsvorm en haartype
vormgeving, onderhoud en verzorging van de baard
gezichtsdepilatie voor een schone en gladde huid
wassen van het haar en professionele styling

Ik spreek Oekraïens, Pools en Russisch . Mijn Engels є розмовним en ik ben Nederlands aan het leren.

Ik hecht veel waarde aan comfort, netheid en steriliteit , zodat elke klant zich zelfverzekerd en ontspannen voelt.

Що ви можете зробити:

  • Sfeer: professioneel, rustig en gastvrij
  • Diensten: капселі, фарбування, депіляція, волосся та укладка
  • Додатково: персональна обробка, професійна продукція, гігієна та стерилізація

Le Studio

4,9
311 avis
Anvers
Montrer sur la carte
Vrouwen - Wassen & drogen 35 min - 45 min
à partir de 40 €
Vrouwen - Wassen, knippen & brushing 45 min
à partir de 50 €
Mannen - Wassen, knippen & drogen 40 min
40 €
Aperçu infos salon
LunLundi
09:0020:00
MarMardi
09:0020:00
MerMercredi
09:0020:00
JeuJeudi
09:0020:00
VenVendredi
09:0020:00
SamSamedi
09:0019:00
DimDimanche
Fermé

Le Studio - De Beautyspot in Het Zuid van Antwerpen

In het Zuid van Antwerpen bevindt zich Le Studio, een nieuwe parel in de beautywereld. Bij binnenkomst beland je in een heerlijke, sfeervolle omgeving waar persoonlijke aandacht en ontspanning centraal staan. Of je nu komt voor een snelle opfrisser of een volledige verwennerij, ons team van experts zorgt ervoor dat je je op je best voelt.

Le Studio biedt een breed scala aan behandelingen, waaronder nagelverzorging, pedicures, wimperextensions, lashlifting en gezichtsbehandelingen. Voor de nagelverzorging werken we met topmerken zoals Kinetics, Neonails, Luxio en In Lei om de beste resultaten te garanderen. Tijdens je behandeling kun je genieten van gratis koffie en andere verfrissende drankjes, zodat je optimaal kunt ontspannen.

Onze salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, met een bus- en tramhalte voor de deur. Ook is er betaalde parkeergelegenheid voor wie met de auto komt. Betalingen kunnen eenvoudig worden gedaan met cash of via QR-code.

Laat je verwennen door Kristina en Iryna en hen professionele team, en ontdek waarom Le Studio de nieuwste schoonheidsparadijs van Antwerpen is!

PM Beauty by Parvin

4,9
730 avis
Nieuwe Gaanderij, Anvers
Montrer sur la carte
Haarmasker - keratine protein / verplicht om brushing erbij te boeken!Gelieve te boeken via website! 15 min
23 €
RECONSTRUCTIE van beschadigde haar consultatie & advies/ Gelieve te boeken via website ! 20 min
25 €
Haarbotox hydrotherapie - droog haar - consultatie & advies/ Gelieve te boeken via website ! 10 min
25 €
Aperçu infos salon
LunLundi
Fermé
MarMardi
Fermé
MerMercredi
10:0018:00
JeuJeudi
12:0020:00
VenVendredi
12:0020:00
SamSamedi
10:0017:00
DimDimanche
Fermé

We zijn verhuisd naar BOLIVARPLAATS 5 / 2000 ANTWERPEN en Gelieve te boeken via website !

Parvin de eigenares van PM BEAUTY combineert haar Oosterse achtergrond als schoonheidsexpert op unieke wijze met haar Westerse studies en specialisaties, om zo de meest unieke set van interne diensten en producten met ongeëvenaarde kwaliteit in haar- en huidverzorging, micropigmentatie en medische pigmentatie en microneedling aan haar klanten te kunnen bieden.
Ze is de ontwerpster van de Perzische traditionele gelaatsverzorgingen in Antwerpen .Ze is gekend in Antwerpen als de wenkbrauwen Queen .Haar permanent make up skills heeft heel hoog gescoord .
Ze is daarnaast ook een zeer bekwaam haar & hoofdhuid specialist en een blond en balayage expert. Ze probeert kwalitatief , duurzame oplossingen te vinden gebaseerd op wat haar klanten nodig hebben .
Bij PM BEAUTY bent u zeker in goede handen en voelt u zich thuis !

Let op: dit salon biedt op het moment geen knipbehandelingen aan voor mannen.

Art of Hair

4,7
408 avis
Leopoldstraat, Anvers
Montrer sur la carte
Wastafel treatment 20 min
à partir de 6 €
Vrouwen - brushing 45 min - 1 h 15 min
à partir de 35 €
Vrouwen - snit en handdrogen 45 min
à partir de 50 €
Aperçu infos salon
LunLundi
09:0018:00
MarMardi
09:0018:00
MerMercredi
Fermé
JeuJeudi
09:0018:00
VenVendredi
09:0018:00
SamSamedi
09:0016:00
DimDimanche
Fermé

Art of Hair, Antwerpen

Bij Art of Hair staat jouw haar centraal. Ons salon, gelegen aan de Leopoldstraat 71-73 in Antwerpen, schuin tegenover de Botanic Sanctuary, is de plek waar persoonlijke aandacht en vakmanschap samenkomen.

Ons team luistert met zorg naar al jouw wensen, zodat je altijd tevreden en zelfverzekerd het salon verlaat. Samen bespreken we welke kleur, snit of styling het beste bij jou past. Daarbij combineren we elke behandeling met de juiste verzorging voor je haar.

Wij zijn eerlijk en transparant: we vertellen je wat mogelijk is, maar ook wat beter niet kan, altijd met als doel om jouw haar gezond, glanzend en stralend te houden.

Onze missie? Dat jij ons salon verlaat met een look die perfect bij je past én met een goed gevoel.

🚋 Bereikbaarheid

Tram (halte “Nationale Bank”)

• Lijnen: 1, 4, 7, 10

Bus (halte “Nationale Bank”)

• Lijnen: 1, 10, 13, 14, 17, 22, 18, 18A, 18B, 18C, X19

Parkeren (overdekte garages in de buurt)

• Parking Nationale Bank

• Parking Arenberg

• Parking Lombardia

• Parking Cammerpoorte

• Parking Hopland

Gastvrijheid

Naast de rustige sfeer en gezellige setting krijgt u bij Art of Hair steeds een drankje aangeboden.

Keuze uit: koffie, thee, water, bruiswater, cola, Cola Zero of Fanta.