Vernis semi-permanent mains
près de Lierre, Province d'Anvers
Pas de préférence
Vernis semi-permanent mains

Choisir entre 15 établissements vous offrant poses d'ongles en gel près de Lierre, Province d'Anvers

Queen Seven

4,8
190 avis
Koningshooikt, Province d'Anvers
Montrer sur la carte
Spa Pedicure 1 h 10 min
29 €
Spa Manicure 1 h 10 min
29 €
Aperçu infos salon
LunLundi
09:0020:00
MarMardi
09:0020:00
MerMercredi
09:0019:00
JeuJeudi
09:0020:00
VenVendredi
09:0018:00
SamSamedi
09:0016:00
DimDimanche
Fermé

Sfeer in de salon: Welkom in een modern en toegankelijk salon waar de sfeer altijd vriendelijk is. We nodigen je van harte uit om elke vraag te stellen – we zijn hier om je te helpen.

Merken en producten: We hebben een zorgvuldige selectie gemaakt van topmerken die onze behandelingen aanvullen: - Hydrafacial™ - SuperBoost - Medik8 - Delia Skin Care - Abstract - Bikini Body - BodySculptor - Contour Wrap - BioSlimming - BellaPierre - Golden Rose - Murad - Observ520X - BIAB - ExcluJess

Het team: Ons team wordt geleid door Kelly, onze zaakvoerder en huidexpert. Marionne versterkt ons al 5 jaar met haar kennis en kunde. Daarnaast bieden we regelmatig stagiaires de kans om waardevolle ervaring op te doen. We zijn trots te vermelden dat we sinds 2006, nu 17 jaar, ons vak uitoefenen met passie.

Gespecialiseerd in: We zijn experts in huidverbetering, afgestemd op jouw specifieke behoeften. We bieden exclusieve behandelingen aan met de befaamde Hydrafacial & Superboost. Bovendien hebben we al meer dan 20 jaar ervaring in het zetten van kunstnagels.

Dichtsbijzijnde openbaar vervoer: Het salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. De lijnhalte Boerenkrijglaan (bussen 560/561/569) ligt bijna recht voor onze deur. Voor wie met de auto komt: je kunt direct voor het salon parkeren of in de nabije omgeving.

Extra's: Bij elke huidverbeteringsbehandeling nemen we ruim de tijd om jou de beste zorg en advies te bieden. Onze expertise in het plaatsen van nagels wordt door vele klanten geprezen als "snel en goed". Elk van onze behandelingen wordt uitgevoerd met liefde en toewijding. Dankzij ons diverse team kan ieder van ons zijn specialisatie volledig benutten.

Nouveau

Katell’s Beautique

Pas d''avis
Ranst, Province d'Anvers
Montrer sur la carte
Gellak voeten1 h
45 €
Gellak handen1 h
50 €
Gelnagels1 h 30 min
55 €
Aperçu infos salon
LunLundi
15:0020:00
MarMardi
09:0018:00
MerMercredi
09:0018:00
JeuJeudi
15:0018:00
VenVendredi
Fermé
SamSamedi
Fermé
DimDimanche
Fermé

Katell’s Beautique in Ranst is een manicure- en pedicuresalon waar persoonlijke aandacht, kwaliteit en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen met verzorgde nagels en voeten, in een sfeervolle en professionele omgeving.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Ranst Dorp, waardoor het gemakkelijk bereikbaar is met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, verzorgd en professioneel. Katell’s Beautique ademt rust uit, met een gezellige en moderne inrichting waar je je meteen thuis voelt.

Gespecialiseerd in: nieuwe sets gelnagels, bijwerkingen van gelnagels en BIAB, gellak, pedicure en privé opleidingen voor wie zelf aan de slag wil in de nagelbranche.

Gebruikte merken en producten: hoogwaardige, veilige en duurzame producten die zorgen voor een prachtig en langdurig resultaat.

De extra’s:

De salon is vlot bereikbaar met het openbaar vervoer

Er is ruime parkeergelegenheid in de buurt

Privé opleidingen zijn beschikbaar op maat

Zowel Nederlands als Engels sprekend

Zin in een verwenmoment of droom je van een carrière in de beautywereld? Bij Katell’s Beautique ben je aan het juiste adres.