Sfeer in de salon: MOHELLI is een zeer professionele zaak met huiselijke sfeer.
Producten: De salon maakt onder andere gebruik van MOHELLI & Lashtag.
Ervaringen: Jill is sinds 2012 gespecialiseerd in alles omtrent wimpers en wenkbrauwen. Ze was één van de eerste in Provincie Antwerpen. Door haar jaren kennis geeft zij ook opleidingen in de Benelux.
Specialtieiten: MOHELLI is gespecialiseerd in wimperextensions en wenkbrauwen.
Vervoer: De bushalte is op loopafstand.
Extra's: Voor Jill is de sfeer in haar zaak en de kwaliteit prioriteit.
Aan de Kruisveldweg in Lier vind je schoonheidssalon Sereen. Je bent hier aan het juiste adres voor gelaatsbehandelingen, laserontharing, harsen, wimper en wenkbrauwen behandelings, permanente makeup en meer.
Eigenares Taryn heeft meer dan 24 jaar ervaring en is een echte professional. Ze neemt de tijd voor de behandelingen zodat je hier even tot rust kan komen. Combineer een gelaatsbehandeling met het verven van je wenkbrauwen en verlaat het salon met een nieuwe look.
Handig om te weten: je kan je wagen gratis voor de deur parkeren en je kan in het salon met cash, Payconiq, mobiel en met bankkaart betalen.
Marques