Choisir entre 7 établissements vous offrant microneedling près de Rubenshuis, Anvers

Karina Kamela

4,8
433 avis
Historisch centrum, Anvers
Montrer sur la carte
Microneedling +RF1 h 15 min - 1 h 35 min
à partir de 139 €
Microneedling - Dermapen1 h
99 €
119 €
Hair Microneedling 30 min
99 €
119 €
Aperçu infos salon
LunLundi
09:0022:00
MarMardi
09:0022:00
MerMercredi
09:0022:00
JeuJeudi
09:0022:00
VenVendredi
09:0022:00
SamSamedi
09:0022:00
DimDimanche
09:0022:00

Ben je op zoek naar een allround beauty salon waar je terecht kan voor laser ontharing, permanente make up, gelaats- en lichaamsbehandelingen?

Door uitgebreid aanbod aan behandelingen voor zowel vrouwen als mannen, is deze beauty salon toegankelijk voor iedereen die zich van kop tot teen verzorgd wil voelen of zich wat luxe wilt schenken. Karina geeft je ook gratis advies op vlak van huidverzorging en kan gespecialiseerde direct verkrijgbare producten aanraden. Voor welke behandeling je ook kiest, Karina zorgt ervoor dat je altijd met een tevreden gevoel haar salon weer verlaat.

Het dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Tramhalte, Antwerpen Sint-Katelijn op loopafstand.

Het Team:
Bij Karina Kamela in Antwerpen ben je aan het juiste adres! Karina behaalde meer dan twintig certificaten als schoonheidsspecialiste en zij weet precies wat te doen om je het beste resultaat te geven. Dankzij haar nauwkeurigheid en professionele aanpak kan je je zeker en veilig voelen.


Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Modern
  • Gespecialiseerd in: Laser ontharing, permanente make up, gelaats- en lichaamsbehandelingen
  • De extra's: In het centrum van Antwerpen

PM Beauty by Parvin

4,9
728 avis
Nieuwe Gaanderij, Anvers
Montrer sur la carte
Microneedling Striemen/ Stretch consultatie & advies / Gelieve te boeken via website ! 20 min
30 €
Dermaneedling Littekens Derma SR consultatie & advies / Gelieve te boeken via website ! 20 min
30 €
Derma SR MesoHair Vitalizer consultatie & advies/ Gelieve te boeken via website ! 15 min
45 €
Aperçu infos salon
LunLundi
Fermé
MarMardi
Fermé
MerMercredi
10:0018:00
JeuJeudi
12:0020:00
VenVendredi
12:0020:00
SamSamedi
10:0017:00
DimDimanche
Fermé

We zijn verhuisd naar BOLIVARPLAATS 5 / 2000 ANTWERPEN en Gelieve te boeken via website !

Parvin de eigenares van PM BEAUTY combineert haar Oosterse achtergrond als schoonheidsexpert op unieke wijze met haar Westerse studies en specialisaties, om zo de meest unieke set van interne diensten en producten met ongeëvenaarde kwaliteit in haar- en huidverzorging, micropigmentatie en medische pigmentatie en microneedling aan haar klanten te kunnen bieden.
Ze is de ontwerpster van de Perzische traditionele gelaatsverzorgingen in Antwerpen .Ze is gekend in Antwerpen als de wenkbrauwen Queen .Haar permanent make up skills heeft heel hoog gescoord .
Ze is daarnaast ook een zeer bekwaam haar & hoofdhuid specialist en een blond en balayage expert. Ze probeert kwalitatief , duurzame oplossingen te vinden gebaseerd op wat haar klanten nodig hebben .
Bij PM BEAUTY bent u zeker in goede handen en voelt u zich thuis !

Let op: dit salon biedt op het moment geen knipbehandelingen aan voor mannen.