Clinique de la peau
à Gent-Zuid, Gand
Pas de préférence
Cliniques de la peau

Nous avons 1 clinique de la peau à Gent-Zuid, Gand

Nouveau

A de beauté

Pas d''avis
Gent-Zuid, Gand
Montrer sur la carte
Endospheres Therapy 45' 45 min
110 €
Eu Seb | Modern alternatief voor de verzorging van de probleemhuid, zonder zuren en retinol1 h 30 min
120 €
Red-Apax | Neurocosmetische behandeling tegen roodheid en overgevoeligheid van de huid1 h 30 min
120 €
Aperçu infos salon
LunLundi
Fermé
MarMardi
Fermé
MerMercredi
Fermé
JeuJeudi
Fermé
VenVendredi
10:0020:00
SamSamedi
10:0020:00
DimDimanche
Fermé

A de beauté is gelegen in het hart van Gent en biedt een aanbod aan ontspannende en verrijkende gezichtsbehandelingen met een holistische insteek.

Mijn naam is Aljona Ignatyeva, ik ben gediplomeerd huidspesialist met een holistische aanpak en oprichtster van beautyrumte A de beauté.

Ik help je natuurlijke schoonheid te onthullen met huidverzorging en je innerlijke harmonie te ontdekken.

Het is mijn missie om de schoonheid van de menselijke ziel te benadrukken, want de schoonheid van de ziel van ieder van jullie kan niet anders dan mooi zijn.

Ik ben blij dat ik niet alleen een ruimte heb kunnen creëren waar iedervan jullie voor zichzelf kan zorgen, aanbevelingen kan krijgen, cosmetica kan kiezen, maar dat het voor velen van jullie meer geworden dan alleen een salon, een plek met een ziel, inspiratie, kracht en harmonie. Voor velen van jullie ben ik een gids geworden naar een mooie, gezonde huid en harmonie met jezelf.

Wil je je goed in je vel voelen, dan moet je in de eerste plaats je lichaam koesteren en verzorgen. Of laten verzorgen. Bij A de beauté kan idereen terecht voor volgende behandelingen: huidverbetering en advies op maat, Endospheres, Hydrafacial, Meder beauty, Mediplorer, Dr. Medion