Verzorgingspraktijk Curam Avis

Dascottelei 116, 2100 Antwerpen

Voir la disponibilité et réserver en ligne

Les avis sont écrits par les clients après leur visite.

4,8
3477 avis

Filtrer par commentaires

Filtrer par note

Note
Filtrer par note

Avis vérifiés

Rédigé par nos clients, pour que vous sachiez à quoi vous attendre dans chaque salon
Behandeling van kop tot teen... ik weet waar heen. In een aangenaam kader, met relaxerende muziek, het doet goed. Professionele uitleg, genoeg tijd per klant, werkt positief in op je gemoed. Dankjewel Kris, goed dat die volgende behandeling reeds gemaakt is. Tot snel.
In het verleden werd ik behandeld door Nathalie en nog een andere medewerkster. Was een hele andere, betere behandeling. Wenkbrauwen waxen was OK. Pedicure voldeed niet aan mijn eisen. Nagels en eelt werd niet voldoende verwijderd, wat echt wel nodig was na enkele weken corona! Volgende keer terug een andere medewerkster.
Getalenteerd en zorgzaame werknemer! Iedereen verdiend me-time :)
Zoals steeds 1 klas behandeling
Ik ben fan van Curam, Stefanie en Chris doen alle twee perfecte pedicures. De Lomi Lomi massage was ok, heel relax maar geen diepgang. Dit is een holistische massage, heel energetisch en het bleef hier heel technisch. Maar ik heb er wel van genoten!