Tinka's beauty

Theo de Beckerstraat 35 , Aarschot, 3200
Ouvert Demain: 09:00 - 16:30

Correspondant à votre recherche

Ce n'est pas ce que vous recherchiez ?

Parcourir les services

Tout
Mains & Pieds
Épilation
Visage

Avis sur le salon

4,9
130 avis

Filtrer par type de service

Filtrer par commentaires

Service

Filtrer par note

Note
Filtrer par note

Avis vérifiés

Rédigé par nos clients, pour que vous sachiez à quoi vous attendre dans chaque salon
Heel vriendelijk
Zeer vlotte en vriendelijke studente die de pedicure heeft gedaan. Er stond bij de deal wel een voetmassage bij maar die was heel kort maar wel goed
Ontvangen met een lekkere latte en paaseitje Pijn aan dikke teentjes opgelost Mooie kleur biab op gezet Heel tevreden
Ik ben voor de eerste keer bij jullie langs geweest en ik ben heel vriendelijk verder geholpen en ben super blij met mijn nagels!
- zeer vriendelijke dame - werkt efficient - ik moet zelf nog even wennen aan de wimpers maar kreeg alvast complimenten van de vriendinnen.
Voir plus de commentaires...

À propos

Tinka's beauty
Theo de Beckerstraat 35
3200 Aarschot

Heb je behoefte aan pure ontspanning en rust, een heerlijk momentje voor jezelf? Kom dan ontstressen bij Tinka's Beauty in Aarschot en ontsnap even aan alle drukte. Jij wordt compleet in de watten gelegd met een divers aanbod aan gevarieerde behandelingen.

In dit sfeervolle salon ben je van harte welkom voor gellak, acrylnagels, manicurebehandelingen, gelaatsbehandelingen, wimperextensions, ontharen en nog veel meer.

Ervaar het zelf bij Tinka's Beauty!

LunLundi
09:0015:30
MarMardi
09:0016:30
MerMercredi
Fermé
JeuJeudi
09:0016:30
VenVendredi
09:0016:30
SamSamedi
09:0016:30
DimDimanche
Fermé

Bar à ongles dans les environs