Place For Queens

Kruisem, 9750
Ouvert Aujourd'hui: 09:00 - 19:00

Correspondant à votre recherche

Ce n'est pas ce que vous recherchiez ?

Parcourir les services

Tout
Mains & Pieds
Visage

Avis sur le salon

5,0
3 avis

Filtrer par type de service

Filtrer par commentaires

Service

Filtrer par note

Note
Filtrer par note

Avis vérifiés

Rédigé par nos clients, pour que vous sachiez à quoi vous attendre dans chaque salon
Steeds tiptop in orde !
Heel tevreden 😊 alweer super mooi en professioneel gedaan !
Toppie

À propos

Place For Queens
9750 Kruisem

💖 Welcome – Place for Queens by Daya 💖

Mijn naam is Daya, ik ben 25 jaar oud, en dit is mijn nieuwe project dat ik met jullie – my Queens – wil delen. Wij zijn een op verplaatsing werkende studio die het hoogste niveau van professionaliteit nastreeft. Kwaliteit en hygiëne staan centraal in elke behandeling die wij uitvoeren, en wij geven altijd het beste van onszelf. Perfectie zit in de details – en dat ziet u in ons werk.

💅 Diensten:

BIAB Treatment – voor sterke, gezonde en natuurlijke nagels Professionele gellak en gelnagels in elke stijl en kleur Wimperextensions – van natuurlijke One by One tot volle Mega Volume Pedicure – voor perfect verzorgde en zachte voeten

Met passie, vakmanschap en oog voor detail zorgen wij voor een look die perfect bij u past.

📲 Maak vandaag nog uw afspraak en ontdek waarom onze studio dé Place for Queens is. ✨ Jij verdient het om te stralen! ✨

⚠️ Belangrijk: omdat wij uitsluitend op verplaatsing werken, vragen wij u vriendelijk om bij het maken van uw afspraak altijd uw adresgegevens toe te voegen.

LunLundi
09:0019:00
MarMardi
09:0019:00
MerMercredi
09:0019:00
JeuJeudi
09:0019:00
VenVendredi
09:0019:00
SamSamedi
09:0019:00
DimDimanche
09:0019:00

Instituts de beauté dans les environs