Nails Go

Lambrechtshoekenlaan 82, 2170 Antwerpen, 2170
Ouvert Mercredi: 10:00 - 18:00

Correspondant à votre recherche

Ce n'est pas ce que vous recherchiez ?

Parcourir les services

Avis sur le salon

4,9
58 avis

Filtrer par type de service

Filtrer par commentaires

Service

Filtrer par note

Note
Filtrer par note

Avis vérifiés

Rédigé par nos clients, pour que vous sachiez à quoi vous attendre dans chaque salon
She is the best ♥️
Voir la réponse du salon...
Heel tevreden over het resultaat en de vriendelijke ontvangst van Magdalena.
Miss Magdalena is a nice and communicative person, she knows what to do and how to do the nail stylings. For 100% I will come back to her. :D
Alles prima zo als altijd
Super 😍
Voir plus de commentaires...

Rencontrez l'équipe

À propos

Hoi! Ik ben Magda. Je vindt mij in de salon By You in Merksem. Met passie zorg ik voor jouw nagels en voeten, met veel aandacht voor detail, hygiëne en een fijne sfeer. Ik nodig je van harte uit om een momentje voor jezelf te nemen en te genieten van mijn behandelingen. Tot snel!

Services

Visage
Mains & Pieds

Portfolio

L'avis de nos clients sur Magdalena

Professionnel/le6
Expert/e6
Expérimenté/e6
Talentueux/euse5

Équipements

Langues parlées
Anglais

À propos

Nails Go
Lambrechtshoekenlaan 82
2170 2170 Antwerpen

By You – Merksem

Ik werk in de gezellige salon By You in Merksem, waar wij een mooi duo vormen: een kapster en een nagelstyliste. We zorgen ervoor dat iedereen die ons bezoekt zich op zijn gemak, comfortabel en goed verzorgd voelt.

Ik ben gespecialiseerd in nagelstyling en pedicure en werk uitsluitend met hoogwaardige, zorgvuldig geselecteerde producten. Hygiëne en veiligheid staan bij mij voorop – al mijn instrumenten worden volledig gesteriliseerd in een autoclaaf, zodat elke behandeling in steriele omstandigheden wordt uitgevoerd.

De salon is zeer goed bereikbaar: direct bij de afrit van de autosnelweg en tevens in de nabijheid van het openbaar vervoer.

Welkom op een plek waar professionaliteit samengaat met een warme sfeer, en waar elke stylisatie met oog voor detail wordt gecreëerd.

LunLundi
Fermé
MarMardi
Fermé
MerMercredi
10:0018:00
JeuJeudi
10:0018:00
VenVendredi
10:0018:00
SamSamedi
09:0017:00
DimDimanche
Fermé

Produits utilisés par ce salon

  • Neo Nail

Bar à ongles dans les environs