Maya Organic Beauty

Julius Delaplacestraat 150, Brugge, 8310
Ouvert Demain: 08:30 - 16:30

Correspondant à votre recherche

Ce n'est pas ce que vous recherchiez ?

Parcourir les services

Tout
Mains & Pieds
Épilation
Visage
Massage

Avis sur le salon

4,9
51 avis

Filtrer par type de service

Filtrer par commentaires

Service

Filtrer par note

Note
Filtrer par note

Avis vérifiés

Rédigé par nos clients, pour que vous sachiez à quoi vous attendre dans chaque salon
Ik ben supertevreden met mijn wenkbrauwen! 🥰 De dame was heel vriendelijk en heeft echt prachtig werk geleverd. Ze luisterde goed naar wat ik wilde en het resultaat is nog mooier geworden dan ik had verwacht. Zeker een aanrader! ❤️
Een super fijne massage gehad bij Maya! ❤️ is een ontzettend lieve en vriendelijke vrouw en stelt je meteen op je gemak. Ik had die dag behoorlijk wat spierpijn van een zware legday, en ze hield daar heel goed rekening mee. Ze voelde perfect aan wanneer het wat pijnlijk werd en vroeg steeds of het nog ging. Echt heel attent! Ik was erg onder de indruk en kom zeker terug. Een echte aanrader! 🌸
Professioneel en met veel zorg gedaan! Ik ben erg tevreden!
Het was zalig! Maya is superlief en luistert wat je noden zijn.
Lovely place, lovely aesthetician. Would recommend 100%
Voir plus de commentaires...

À propos

Maya Organic Beauty
Julius Delaplacestraat 150
8310 Brugge

Maya Organic Beauty is een 100% biologische beautysalon waar rust, natuurlijke verzorging en persoonlijke aandacht centraal staan, met als doel iedere klant een ontspannen me-time moment te bieden én de natuurlijke schoonheid te laten stralen. Als eerste volledig biologische beautysalon van Brugge combineert de salon hoogwaardige behandelingen met een focus op organische producten en Koreaanse huidverzorging.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is vlot bereikbaar met het openbaar vervoer. De dichtstbijzijnde bushalte bevindt zich op korte wandelafstand.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

Sfeer: rustgevend, professioneel, verzorgd en ontspannen.

Gespecialiseerd in: gezichtsbehandelingen, extra's bij gezichtsbehandelingen, SPMU (Semi Permanent Makeup), wenkbrauw- en wimperbehandelingen, epileren, manicure, pedicure, massages, make-up en biologische huidverzorging.

Gebruikte merken en producten: 100% biologische producten en Koreaanse skincare.

De extra's: de salon is exclusief voor vrouwen (Women Only), bevindt zich op de tweede verdieping (er is geen lift aanwezig) en beschikt over een shop waar zorgvuldig geselecteerde beautyproducten verkrijgbaar zijn.

LunLundi
Fermé
MarMardi
Fermé
MerMercredi
Fermé
JeuJeudi
Fermé
VenVendredi
08:30–16:30
SamSamedi
08:30–18:00
DimDimanche
10:00–13:00

Instituts de beauté dans les environs