House of Nails

Iepestraat 6E, Heist-op-den-Berg, 2220
Ouvert Mardi: 09:00 - 20:00

Correspondant à votre recherche

Ce n'est pas ce que vous recherchiez ?

Parcourir les services

Avis sur le salon

5,0
3 avis

Filtrer par type de service

Filtrer par commentaires

Service

Filtrer par note

Note
Filtrer par note

Avis vérifiés

Rédigé par nos clients, pour que vous sachiez à quoi vous attendre dans chaque salon
altijd een leuke babbel en alles tiptop inorde
Julie doet je nagels met perfectie en een lach. Het is dan ook altijd zeer fijn om terug langs te komen bij Julie!

À propos

House of Nails
Iepestraat 6E
2220 Heist-op-den-Berg

House of Nails in Heist-op-den-Berg is een manicure- en pedicuresalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen met perfect verzorgde nagels en een vleugje creativiteit.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: modern, schoon en gezellig – een fijne plek om even tot rust te komen en jezelf te laten verwennen.

Gespecialiseerd in: pedicure, manicure, nail art en specials – van subtiel tot gedurfd, volledig afgestemd op jouw stijl.

Gebruikte merken en producten: Er wordt gewerkt met kwaliteitsproducten die zorgen voor een langdurig en professioneel resultaat.

LunLundi
Fermé
MarMardi
09:0020:00
MerMercredi
Fermé
JeuJeudi
09:0020:00
VenVendredi
09:0020:00
SamSamedi
Fermé
DimDimanche
Fermé

Bar à ongles dans les environs