Casa Elise

Sint-Sebastiaanstraat 3, Olen, 2250
Ouvert Aujourd'hui: 10:00 - 23:00
De dernière minute

Correspondant à votre recherche

Ce n'est pas ce que vous recherchiez ?

Parcourir les services

Tout
Coiffure
Mains & Pieds
Épilation
Visage
Massage
Corps

Avis sur le salon

4,8
2541 avis

Filtrer par type de service

Filtrer par commentaires

Service

Filtrer par note

Note
Filtrer par note

Avis vérifiés

Rédigé par nos clients, pour que vous sachiez à quoi vous attendre dans chaque salon
Fijne ontvangst, heel erg genoten van de hotstone massage, kom zeker nog terug
Vriendelijk, op tijd, geeft een welkom gevoel
Zalige, ontspannende massage! Zeker een aanrader!
Ik wil het niet als slecht afschilderen want het is een mooi salon en op zich was iedereen vriendelijk maar de ervaring was voor mij geen herhaling vatbaar. We hadden een mommy and me nailspa geboekt. 1uurtje maar verder wisten we niet wat dit inhield want deze reservering is via mail voorgesteld ter vervanging van iets anders. Geen uitleg, zichzelf niet voorgesteld. Mijn dochtertje werd 7 jaar die dag en dit was haar cadeautje. Helaas was het gespreksonderwerp mijn scheiding en hoe ze door alle mama ervaringen er 100% uit was dat ze zeker en vast geen kinderen wou omdat het een gedoe en een last is en dat is tot 3x toe herhaald voor mijn jarige dochter. De helft van de behandeling heeft ze met haar nageltjes aan de tafel moeten zitten om deze te laten verwennen, super leuk maar zo kon zo ook haar verwenplateau met snoepjes en koekjes niet aanraken. Eens klaar was ook heel duidelijk dat het afgelopen was en we buiten moesten. Er werd niet voorgesteld het verwenplateau even mee te nemen naar de wachtruimte dus mijn dochter want zo zijn kinderen graait nog snel alle popcorn mee. Gevolg… nagellak bleek nog niet droog door alle haast en alle nageltjes verpest… verdriet. specialistes nergens meer te zien. Gelukkig heeft een andere lieve medewerker dit snel proberen oplossen. Voor de dochter was het gelukkig alsnog geslaagd maar hier geef ik nooit meer 135€ aan. Plots stond daar een kwartier voor afloop ook een andere vrouw binnen die naar ons zat te staren tot het haar beurt was ipv in de wachtruimte. Het waren duidelijk hectische dagen door de feestdagen en alle respect maar uiteindelijk betaal je evenveel. Spijtig van het verloop.
Goed verzorgd geweest door de twee dames! Koffie, the en snoepjes werden zeer geapprecieerd!
Voir plus de commentaires...

À propos

Casa Elise
Sint-Sebastiaanstraat 3
2250 Olen

Casa Elise in Olen is een warm en huiselijk schoonheidsinstituut waar zorg, ontspanning en persoonlijke aandacht centraal staan, met als doel elke klant een moment van pure rust, verwennerij en huidverbetering te bieden. 

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen op wandelafstand (20 minuten) van halte Shoppingpark Olen.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is warm, professioneel en volledig gericht op welzijn. Met meer dan 16 jaar ervaring weet Casa Elise als geen ander hoe ze klanten zich comfortabel, mooi en ontspannen kunnen laten voelen. De roze nailspa, vier unieke wellness thema-units (Ibiza, Bali, Rhodos, Toscane), duo-behandelingen en moeder-dochter arrangementen maken het aanbod extra bijzonder.

Gespecialiseerd in: Schoonheidsbehandelingen zoals Japanse headspa, luxe gelaatsverzorgingen met Babor Tech, huidverbetering met Craithlab, suikerontharing, permanente laserontharing voor vrouwen én mannen, massages, voetverzorging, nailspa, lashlift & henna brows, make-up en arrangementen op maat. Ook beschikbaar: privé wellness met mogelijkheid tot overnachting en verwenmomenten voor twee.

Gebruikte merken en producten: Babor, Craithlab, Atelier Rebul, O-Way.

De extra’s: De salon is 7/7 open, vlot bereikbaar met het openbaar vervoer, en biedt een rustige, gezellige omgeving waar je volledig tot jezelf komt. Behandelingen zijn mogelijk in duo, ideaal voor vriendinnen of moeder-dochtermomenten.

LunLundi
10:0021:00
MarMardi
10:0021:00
MerMercredi
09:0017:00
JeuJeudi
09:0023:00
VenVendredi
09:0023:00
SamSamedi
10:0023:00
DimDimanche
10:0018:00

Instituts de beauté dans les environs