Gelaatsbehandelingen bij Schoonheidsinstituut & Nagelstudio Yana zijn ontworpen om de huid te voeden, te hydrateren en te revitaliseren. Met een breed scala aan behandelingen, waaronder de Aquatherm Professional Treatment en de Eternal Line Treatment, wordt er voor elk huidtype een passende verzorging geboden. Deze ontspannende en doeltreffende behandelingen helpen bij het verminderen van fijne lijntjes, het verbeteren van de huidtextuur en het herstellen van de natuurlijke balans. Dankzij hoogwaardige producten en een deskundige aanpak wordt een stralende en gezonde huid bevorderd.
Sfeer in de salon: Klein, schattig roze salon in een huiselijke sfeer.
Merk en producten: Lashtag - Diva - uglyduckling.
Gespecialiseerd in: Bij mij kan je terecht voor: gelnagels, wimperextensions, tandenbleken, gel op voeten en waxen van wenkbrauwen.
Extra's: Geniet van een leuke sfeer muziek, gezellige babbel, lekker warm tas koffie en nog heel wat lekkers 🩷 bij mij ontvang je ook leuke gratis spullen (met periodes).
Atelier Pure by Jolien is in maart 2026 tot stand gekomen uit een passie en een hobby die gestart is op 14 jarige leeftijd. Jaren ervaring in het vak zijn dus aanwezig. Het aanbod aan kleuren en producten zijn nog relatief beperkt maar wordt geleidelijk aan vergroot. Door mijn passie en perfectionisme wordt elke set met aandacht en precisie gezet dus een langere werktijd is van toepassing
Het salon ligt in het comfort van mijn eigen woning dus verwacht je aan een huiselijke sfeer tijdens de behandeling met eventueel een lekker kopje koffie, thee of een glaasje water aan je zijde. Tijdens deze behandeling kan je ook beroep doen op emotionele steun van de 2 katten die hier aanwezig zijn.
RV Beauty is een salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel de klanten een unieke wellnesservaring te bieden.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Kruibeke Scheldelei.
Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.
Wat we leuk vinden aan de salon:
Brands