Nail treatments at nail salons and nail bars
near Mechelsesteenweg, Antwerp
Any date
Nail treatments at nail salons and nail bars
Popular Treatments
8 venues offering:

nail treatments at nail salons and nail bars near Mechelsesteenweg, Antwerp

New

Maison Nouh

5,0
41 reviews
Lange Leemstraat, Antwerp
Show on map
Prothese/nagelbeugel 10 mins
€10
Esthetische pedicure zonder product1 hr
€65
Russian Clean Manicure (zonder product)1 hr
€50
Quick view venue details
MonMonday
09:0019:00
TueTuesday
09:0019:00
WedWednesday
09:0019:00
ThuThursday
09:0019:00
FriFriday
09:0019:00
SatSaturday
09:0019:00
SunSunday
Closed

Maison Nouh in Antwerpen is een luxe en professionele manicure- en pedicuresalon waar kwaliteit, hygiëne en persoonlijk comfort centraal staan, met als doel iedere klant te laten genieten van perfect verzorgde handen en voeten in een rustige, elegante omgeving.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen op ongeveer 1 minuut lopen van de halte Antwerpen Lange Leemstraat, waar onder andere tram 4 en 6, tram A3 en bus 17 en X19 stoppen.

Het team: Maison Nouh wordt geleid door Nohaila, een gediplomeerd schoonheidsspecialiste met meer dan 8 jaar ervaring in de beautysector. Zij is al actief in de branche sinds haar 15e en combineert haar ruime ervaring met een persoonlijke en professionele aanpak.

Wat we leuk vinden aan de salon:

Sfeer: luxe, rustig, elegant, verzorgd en professioneel

Gespecialiseerd in: Russian manicure, Russian pedicure, BIAB, pedicure en medische pedicure

Gebruikte merken en producten: Footlogix & Straderm

Hygiëne: hoge kwaliteitsstandaard met extra aandacht voor hygiëne en het gebruik van gesteriliseerde materialen voor iedere klant

De extra’s: gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, met de dichtstbijzijnde halte op slechts 1 minuut wandelen