Sarah biedt in haar Beautylounge Sarah aan de Legen Heirweg in Temse. alle behandelingen aan die jou weer laten stralen. In haar gezellige salon worden je nagels verzorgd, kies je voor visagie, een manicure of pedicure, ontharingsbehandeling, wimperextensions, massage of een heerlijke gelaatsverzorging. Heb je nood aan een beautybreak? Sarah to the rescue!
Lina Quirama Beauty Salon in Sint-Niklaas is een manicure- en pedicuresalon met aanvullende beautybehandelingen waar zorg, ontspanning en kwaliteit centraal staan, met als doel iedere klant een moment van pure verwennerij en zelfzorg te bieden.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen nabij bushalte Station Sint-Niklaas, en is dus makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer.
Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.
Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, verzorgd, rustgevend en professioneel – een plek waar je echt even tot jezelf komt.
Gespecialiseerd in: Manicurebehandelingen met natural nail treatments zoals BIAB en builder gel (zonder verlengingen), pedicure, ontspanningsmassages en ontharingen.
Gebruikte merken en producten: De salon werkt uitsluitend met kwaliteitsproducten die bijdragen aan de gezondheid en verzorging van huid en nagels.
De extra’s: Vlot bereikbaar met het openbaar vervoer, persoonlijke service in het Nederlands en Spaans, en ruime openingstijden die ook geschikt zijn voor klanten met een druk schema.
Op zoek naar een plek waar schoonheid en rust samenkomen? Bij Lina Quirama Beauty Salon in Sint-Niklaas ben je in goede handen.
Welkom bij Lena Beauty! Ontdek een warme, rustige sfeer en geniet van diverse professionele behandelingen. Hier ben je aan het juiste adres voor een fijne behandeling, waarbij er secuur en professioneel te werk wordt gegaan en er alle aandacht is voor jouw innerlijke en uiterlijke schoonheid! Lena is een gediplomeerde allround schoonheidsspecialist met verschillende specialisaties. Waarbij blijvende ontwikkeling en vernieuwing altijd centraal staat. Er wordt persoonlijke service aangeboden om de best mogelijke resultaten te behalen.
Nails more in Sint-Niklaas is een veelzijdige manicure-, pedicure- én beautysalon waar zorg, gezelligheid en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen van top tot teen – met perfect verzorgde nagels, een frisse coupe of ontspannen massage.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de bushalte aan het einde van de straat, waardoor ze gemakkelijk bereikbaar is met het openbaar vervoer.
Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, gezellig en verzorgd – precies wat je zoekt voor een momentje me-time.
Gespecialiseerd in: Manicure, pedicure, gelnagels, wimperextensions, massages en kapsalonbehandelingen. Dankzij 20 jaar ervaring van oprichtster Lesley, ben je hier verzekerd van vakmanschap en een persoonlijke benadering.
Gebruikte merken en producten: Subrina, Redken, Kinetics, G’lac, Yellow Rose – zorgvuldig geselecteerd voor hun kwaliteit en resultaat.
De extra’s: De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, en biedt meerdere beauty- en haarbehandelingen onder één dak – ideaal voor wie gemak én resultaat zoekt.