Enorm tevreden met het resultaat van mijn haarkleur, en van de manier waarop er met mij werd omgegaan.
Colour CorrectionShow all…
Anonymous•over 4 years ago
Verified review
Show venue reply...
Zeer vriendelijk ontvangen geweest en heel veel informatie gekregen .en zeer tevreden van het resultaat ik kom zeker terug
Ladies' Haircut
De•over 4 years ago
Verified review
Show venue reply...
Ik ben heel blij met mijn knipbeurt en brushing door Dave! Dave heeft krullen in m’n haar gelegd en ze bleven heel de dag super mooi liggen! ☺️ Heel tevreden. De wasbeurt was door een collega van hem gebeurd en was redelijk standaard. Het was wel eventjes wachten tot het aan mij was.
Ladies' Haircut
Anonymous•over 4 years ago
Verified review
Show venue reply...
Dank je wel, Dave en Sylvie, om mij zo te doen stralen op mijn bruiloft! Ook de rust en fijne sfeer die jullie met je meebrachten, deden mij zo'n deugt. Nerveus bruidje dat bij jullie helemaal tot rust kon komen. Jullie hebben mijn dag een prachtige start gegeven. Nog eens dikke merci!