Nail Art
in Oud-Turnhout, Antwerp province
Any date
Nail art
2 venues offering:

nail art in Oud-Turnhout, Antwerp province

New

Nacré Nailstudio

5,0
8 reviews
Turnhout, Antwerp province
Show on map
Nail Art 5 mins
€5
French tip 15 mins
€10
Nail Polish 15 mins
€10
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
09:0019:00
WedWednesday
09:0019:00
ThuThursday
Closed
FriFriday
10:0019:00
SatSaturday
09:0012:00
SunSunday
Closed

Nacré Nailstudio – Turnhout is een professionele manicure- en pedicuresalon waar zorg, kwaliteit en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten genieten van perfect verzorgde nagels die zowel mooi als duurzaam zijn. In een schone, professionele en gezellige omgeving wordt gewerkt met zorgvuldig geselecteerde, hoogwaardige nagelproducten.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Turnhout Station, waardoor ze eenvoudig en vlot bereikbaar is met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

Sfeer: schoon, professioneel, comfortabel en gezellig

Gespecialiseerd in: Manicure Treatment, Gelpolish Treatment, BIAB™ Treatment, Pedicure Treatment en extra nagelverzorging

Gebruikte merken en producten: hoogwaardige en zorgvuldig geselecteerde nagelproducten

De extra’s: vlot bereikbaar met openbaar vervoer, klantvriendelijke openingsuren en behandelingen mogelijk in meerdere talen (NL/EN)

Nacré Nailstudio is dé plek in Turnhout voor wie op zoek is naar kwalitatieve nagelverzorging in een toegankelijke en verzorgde salonsfeer