Nail treatments at nail salons and nail bars
near Genuastraat, Antwerp
Any date
Nail treatments at nail salons and nail bars
Popular Treatments

Choose from 39 venues offering nail treatments at nail salons and nail bars near Genuastraat, Antwerp

New

The Ciléss

5,0
103 reviews
Antwerpen-Noord, Antwerp
Show on map
Last minute
Verwijderen GEL / BIAB TENEN 45 mins
from €22,50
save up to 10%
Verwijderen van BIAB / GEL1 hr
from €22,50
save up to 10%
Russian manicure + handmassage 40 mins
from €36
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
10:3519:00
TueTuesday
10:3519:00
WedWednesday
10:3519:00
ThuThursday
10:3519:00
FriFriday
10:3519:00
SatSaturday
10:3519:00
SunSunday
Closed

The Ciléss in Antwerpen is een exclusieve schoonheidssalon waar luxe en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten ontspannen én stralen met hoogwaardige behandelingen en producten.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer. Tram 1 en diverse buslijnen stoppen op korte loopafstand, onder andere bij halte Cadix (ziekenhuis).

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: rustgevend, stijlvol en professioneel — je voelt je meteen welkom en op je gemak.

Gespecialiseerd in: Manicure, pedicure, lashlifting, brow lamination, threading, hybrid brows en algemene nagel- en wenkbrauwverzorging. The Ciléss volgt nauwgezet de nieuwste trends en technieken binnen de beautywereld.

Gebruikte merken en producten: De salon is trots verkooppunt van Atelier Rebul, met een breed assortiment aan luxe verzorgings- en lifestyleproducten zoals geurkaarsen, parfums en handzepen.

De extra’s: Er wordt uitsluitend op afspraak gewerkt voor een rustige en persoonlijke ervaring. De salon is goed bereikbaar met het OV en biedt ook stijlvolle cadeaus aan in de vorm van producten van Atelier Rebul.

Karina Kamela

4,7
404 reviews
Historic Centre, Antwerp
Show on map
Off peak
Gellak - Handen1 hr 30 mins
from €38,25
save up to 15%
Gelnagels - Opvullen1 hr 30 mins
from €50,15
save up to 15%
Kunstnagels - Reparatie - Per nagel 10 mins
from €12,75
save up to 15%
Quick view venue details
MonMonday
09:0022:00
TueTuesday
09:0022:00
WedWednesday
09:0022:00
ThuThursday
09:0022:00
FriFriday
09:0022:00
SatSaturday
09:0022:00
SunSunday
09:0022:00

Ben je op zoek naar een allround beauty salon waar je terecht kan voor laser ontharing, permanente make up, gelaats- en lichaamsbehandelingen?

Door uitgebreid aanbod aan behandelingen voor zowel vrouwen als mannen, is deze beauty salon toegankelijk voor iedereen die zich van kop tot teen verzorgd wil voelen of zich wat luxe wilt schenken. Karina geeft je ook gratis advies op vlak van huidverzorging en kan gespecialiseerde direct verkrijgbare producten aanraden. Voor welke behandeling je ook kiest, Karina zorgt ervoor dat je altijd met een tevreden gevoel haar salon weer verlaat.

Het dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Tramhalte, Antwerpen Sint-Katelijn op loopafstand.

Het Team:
Bij Karina Kamela in Antwerpen ben je aan het juiste adres! Karina behaalde meer dan twintig certificaten als schoonheidsspecialiste en zij weet precies wat te doen om je het beste resultaat te geven. Dankzij haar nauwkeurigheid en professionele aanpak kan je je zeker en veilig voelen.


Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Modern
  • Gespecialiseerd in: Laser ontharing, permanente make up, gelaats- en lichaamsbehandelingen
  • De extra's: In het centrum van Antwerpen