Nail treatments at nail salons and nail bars
in Antwerp province
Any date
Nail treatments at nail salons and nail bars
Popular Treatments
222 venues offering:

nail treatments at nail salons and nail bars in Antwerp province

Just For You by Anneke

4,8
5 reviews
Mol
Show on map
Nagels lakken - 15 mins
€8
Gellak - Voeten 30 mins
€25
Manicure vrouwen/mannen 40 mins - 55 mins
from €25
Quick view venue details
MonMonday
10:0016:00
TueTuesday
10:0016:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
Closed
FriFriday
10:0018:30
SatSaturday
09:0015:30
SunSunday
Closed

Welkom bij Just For You by Anneke. Hier draait alles om jou! In dit instituut bieden ze een brede waaier van behandelingen aan die effectief werken voor lichaam en geest. Ze zijn gespecialiseerd in huidverbetering en huidverjonging. Je kan bij hier ook terecht voor jouw huidproblemen zoals acne, psoriasis, pigmentatie & rosacea. Samen met jou zoeken ze een doeltreffende en betaalbare oplossing voor jouw huidproblemen.

Ontdek ookhune effectieve Dermalux lichttherapy, ontspannende massages, laserontharing, waxing en handverzorging met gellak of gelnagels.Voor oorbellen schieten zijn ze partner van Studex.

Voor haar. Voor hem. Voor jou.
Een fijne, serene omgeving
waar rust, veiligheid en discretie samenkomen met doeltreffende behandelingen
Persoonlijke zorg, volledig afgestemd op jouw noden.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Mol Hovenierstraat.

Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: huidverzorging
  • Gebruikte merken en producten:
  • De extra’s: -

Huisregels:

Bij het maken van een afspraak, online of telefonisch of ter plaatse, gaat u akkoord met de huisregels. Bij annulering tot 24 uur voor de afspraak wordt 50% in rekening gebracht.
Annuleringen binnen 24 uur en no-shows resulteren in het in rekening brengen van 100% van de servicekosten.

SkinNails Deurne/Borsbeek

4,9
70 reviews
Boekenberglei, Antwerp
Show on map
Gelnagels 15 mins - 2 hrs 15 mins
from €15
Pedicure 15 mins - 1 hr 30 mins
from €15
Medische pedicure1 hr 10 mins - 1 hr 40 mins
from €60
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
Closed
WedWednesday
10:0019:00
ThuThursday
10:0019:00
FriFriday
Closed
SatSaturday
10:0018:30
SunSunday
10:0018:30

Bij SkinNails Salon in Deurne-Zuid zijn ze gespecialiseerd in hoogwaardige laserbehandelingen, nagelverzorging en make-up.

Met hun geavanceerde lasertechnologie helpen ze je definitief af te rekenen met ongewenste haargroei, zodat scheren, waxen en epileren tot het verleden behoren. Ze hebben al vele tevreden klanten geholpen met het permanent verwijderen van ongewenst haar. Dankzij hun professionele en veilige aanpak, uitgevoerd door ervaren specialisten, behalen ze keer op keer uitstekende resultaten. Maak vandaag nog een afspraak en ervaar zelf waarom zoveel mensen al voor hen hebben gekozen.

Bij SkinNails kan je ook terecht voor mooi verzorgde gel/BIAB nagels en (medische) pedicure. Laat jouw handen en voeten stralen met hun professionele nagelverzorging, afgestemd op jouw behoeften en persoonlijke stijl.

Bovendien kan je terecht voor bruidsmake-up die perfect aansluit bij jouw stijl en wensen. Met professionele producten en technieken creëren ze een look die de hele dag blijft zitten, zodat jij je de hele tijd mooi en zelfverzekerd voelt

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De salon bevindt zich naast het Boekenbergpark, op slechts 8 minuten wandelen van de tramhalte Eksterlaar.

Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: schoonheidsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: o.a. Luxio, Lumore, Inveray, Footlogix

Le Studio

4,9
469 reviews
Antwerp
Show on map
Esthetische pedicure 20 mins - 1 hr 25 mins
from €15
Manicure 40 mins - 55 mins
from €40
Gellak - Manicure1 hr 30 mins - 1 hr 45 mins
from €55
Quick view venue details
MonMonday
09:0020:00
TueTuesday
08:3020:00
WedWednesday
08:3020:00
ThuThursday
08:3020:00
FriFriday
09:0020:00
SatSaturday
09:0020:00
SunSunday
09:0018:00

Le Studio - De Beautyspot in Het Zuid van Antwerpen

In het Zuid van Antwerpen bevindt zich Le Studio, een nieuwe parel in de beautywereld. Bij binnenkomst beland je in een heerlijke, sfeervolle omgeving waar persoonlijke aandacht en ontspanning centraal staan. Of je nu komt voor een snelle opfrisser of een volledige verwennerij, ons team van experts zorgt ervoor dat je je op je best voelt.

Le Studio biedt een breed scala aan behandelingen, waaronder nagelverzorging, pedicures, wimperextensions, lashlifting en gezichtsbehandelingen. Voor de nagelverzorging werken we met topmerken zoals Kinetics, Neonails, Luxio en In Lei om de beste resultaten te garanderen. Tijdens je behandeling kun je genieten van gratis koffie en andere verfrissende drankjes, zodat je optimaal kunt ontspannen.

Onze salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, met een bus- en tramhalte voor de deur. Ook is er betaalde parkeergelegenheid voor wie met de auto komt. Betalingen kunnen eenvoudig worden gedaan met cash of via QR-code.

Laat je verwennen door Kristina en Iryna en hen professionele team, en ontdek waarom Le Studio de nieuwste schoonheidsparadijs van Antwerpen is!

1
234
12
2