Gel Nails Manicure
near Sint-Anna, Bruges
Any date
Gel nails manicure

Choose from 6 venues offering gel nails manicure near Sint-Anna, Bruges

New

Ks.Nails&MedischePedicure

5,0
11 reviews
Assebroek, Bruges
Show on map
Manicure : knippen v/d nagels , vijlen, Nagelriemen reinigen , handcreme 35 mins
€15
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
09:3019:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
11:3019:05
FriFriday
09:3019:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Ks.Nails&MedischePedicure in Assebroek is een knusse en professionele manicure- en pedicuresalon waar zorg, hygiëne en comfort centraal staan, met als doel klanten gezonde voeten en perfect verzorgde nagels te bieden in een ontspannen 1-op-1 setting.

De salon is gelegen bij de halte Assebroek Kerk, en is daardoor vlot bereikbaar met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: gezellig, verzorgd en persoonlijk – een warme omgeving waar elke klant volledige aandacht krijgt.

Gespecialiseerd in: Ks.Nails&MedischePedicure is gespecialiseerd in:

Medische pedicure

Gelnagels (zonder verlenging en niet voor nagelbijters)

Gelpolish op de tenen (de absolute favoriet!)

Elke behandeling is afgestemd op de individuele klant, met focus op gezondheid, comfort en een verzorgd eindresultaat.

Gebruikte merken en producten: Er wordt gewerkt met kwalitatieve producten van NOTD, Elim en Footlogix, die bekend staan om hun effectiviteit en huidvriendelijkheid.

De extra’s:

1-op-1 behandelingen voor optimale rust en persoonlijke aandacht

Goed bereikbaar met openbaar vervoer

Nederlands gesproken

Gezellige, huiselijke sfeer met professionele resultaten

Ks.Nails&MedischePedicure in Assebroek is de ideale plek voor wie op zoek is naar pure verwennerij én vakkundige voet- en nagelverzorging in een rustige en persoonlijke setting.

La dea

5,0
140 reviews
Kristus-Koning, Bruges
Show on map
Gellak/rubberbase op tenen 45 mins
€40
Rubberbase/gellak1 hr
€45
€50
Gelnagels kort (geen vrije boord) - Nieuwe set gelnagels kort1 hr
€60
€65
Quick view venue details
MonMonday
09:0019:00
TueTuesday
09:0021:00
WedWednesday
09:0020:00
ThuThursday
09:0021:00
FriFriday
09:0018:30
SatSaturday
09:0017:30
SunSunday
Closed

✨ LA DEA – Schoonheid tot in perfectie ✨ 📍 Leopold I-Laan 1C, een stijlvolle oase in het hart van Brugge

Bij LA DEA draait elke behandeling om verfijning, zelfvertrouwen en een luxueuze beleving. In deze moderne, elegant ingerichte salon geniet je van hoogwaardige beauty services die de natuurlijke schoonheid versterken – met zorg, vakmanschap en een persoonlijke touch.

Of men nu op zoek is naar een verleidelijke oogopslag, perfect gevormde wenkbrauwen, een stralende glimlach of onberispelijke nagels – bij LA DEA is men in ervaren handen. Er wordt uitsluitend gewerkt met premium producten en de nieuwste technieken om telkens opnieuw een flawless resultaat te garanderen.

💫 Specialisaties van LA DEA: • Gelnagels – strak, stijlvol en duurzaam • Wimperextensions – van natuurlijk tot glam, volledig op maat • Lash lift – voor een open, frisse blik zonder extensions • Brow treatments – inclusief shaping, tinting en styling • Teeth whitening – veilig, pijnloos en zichtbaar witter in één sessie

💎 Waarom kiezen voor LA DEA? ✔ Persoonlijke aanpak & professionele expertise ✔ Alleen topkwaliteit producten en hygiëne op het hoogste niveau ✔ Gezellige sfeer in een classy setting ✔ Altijd gericht op perfectie tot in het kleinste detail

Gun jezelf een moment van luxe en laat je volledig in de watten leggen bij LA DEA. Boek vandaag nog een behandeling en ervaar het verschil – want iedereen verdient het.