Choose from 28 venues offering biab in East Flanders

Beaubrilliance

4,9
49 reviews
Ghent
Show on map
Nail art 5min. (enkel boeken bij BIAB behandeling) 5 mins
€5
Nail art 10min. (enkel boeken bij BIAB behandeling) 10 mins
€10
Nail art 15min. (enkel boeken bij BIAB behandeling) 15 mins
€15
Quick view venue details
MonMonday
11:3018:30
TueTuesday
11:3018:30
WedWednesday
11:3018:30
ThuThursday
11:3018:30
FriFriday
11:3018:30
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Beaubrilliance in Gent is een stijlvolle schoonheidssalon waar zorg, rust en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen met een natuurlijke én langdurige schoonheid. Hier draait het om professionele behandelingen op maat in een warme, ontspannen omgeving.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen op slechts 2 minuten wandelen van het dichtstbijzijnde openbaar vervoer, waardoor het makkelijk bereikbaar is.

Het team: Met 8 jaar ervaring in de schoonheidsbranche en een zelfstandige aanpak, biedt Beaubrilliance professionele behandelingen met persoonlijke aandacht.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, verzorgd en ontspannen – klanten voelen zich meteen welkom en op hun gemak.

Gespecialiseerd in: Permanente make-up, gelaatsverzorgingen, tanden bleken, tandkristallen, BIAB nagels (handen en voeten), waxen, lash & brow lifts en wimperextensions.

Gebruikte merken en producten: Mesoestetic – een toonaangevend merk in huidverbetering en gelaatsverzorging.

De extra’s: Dankzij de centrale ligging en bereikbaarheid met het openbaar vervoer is dit een ideale plek voor wie op zoek is naar kwaliteit, rust en zichtbare resultaten.

Place For Queens

5,0
6 reviews
Nazareth, East Flanders
Show on map
BIAB / naturel 50 mins
€45
BIAB / kleur 55 mins
€50
BIAB / French1 hr 10 mins
€50
Quick view venue details
MonMonday
09:0018:00
TueTuesday
Closed
WedWednesday
09:0018:00
ThuThursday
09:0021:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
09:0018:00
SunSunday
10:0013:00

💖 Welcome – Place for Queens by Daya 💖

Mijn naam is Daya, ik ben 25 jaar oud, en dit is mijn nieuwe project dat ik met jullie – my Queens – wil delen. Wij werken samen met Umosh in Nazareth en streven steeds naar het hoogste niveau van professionaliteit.

Kwaliteit en hygiëne staan centraal in elke behandeling die wij uitvoeren, en wij geven altijd het beste van onszelf. Perfectie zit in de details – en dat ziet u in ons werk.

💅 Diensten:

•	BIAB Treatment – voor sterke, gezonde en natuurlijke nagels
•	Professionele gellak en gelnagels in elke stijl en kleur
•	Wimperextensions – van natuurlijke One by One tot volle Mega Volume
•	Pedicure – voor perfect verzorgde en zachte voeten

Met passie, vakmanschap en oog voor detail zorgen wij voor een look die perfect bij u past.

📲 Maak vandaag nog uw afspraak en ontdek waarom onze studio in Nazareth dé Place for Queens is. ✨ Jij verdient het om te stralen! ✨

ℹ️ Annulering & Aanbetalingen

•	48 uur op voorhand annuleren → U krijgt 100% van uw aanbetaling teruggestort.
•	24 uur op voorhand annuleren → Uw afspraak kan kosteloos verplaatst worden, maar er gebeurt geen terugbetaling.
•	Annulering op de dag zelf of niet komen opdagen → Uw afspraak wordt als geannuleerd beschouwd en de aanbetaling wordt niet teruggestort.
•	Als u meer dan 15 minuten te laat bent zonder dit te melden, wordt uw afspraak automatisch geannuleerd en de aanbetaling niet teruggestort.
•	Voor elke nieuwe afspraak is opnieuw een aanbetaling verplicht.

ℹ️ Gedrag & Voorbereiding

•	Gelieve op tijd aanwezig te zijn en respect te tonen voor de geplande duur van uw behandeling.
•	Kom bij voorkeur met schone handen/nagels/haar afhankelijk van de behandeling, zodat de service correct en hygiënisch kan verlopen.
•	Bij ongepast gedrag of disrespect behoud ik het recht om de afspraak onmiddellijk stop te zetten, zonder terugbetaling van de aanbetaling.

ℹ️ Wijzigingen door het salon

•	Indien ik genoodzaakt ben uw afspraak te verplaatsen (bv. door ziekte of overmacht), blijft uw aanbetaling geldig en wordt samen een nieuwe datum vastgelegd.
•	Bij volledige annulering door mijn kant wordt de aanbetaling uiteraard 100% teruggestort.

ℹ️ Betalingen & Prijzen

•	De aanbetaling bedraagt standaard 40% van de totale prijs en moet voldaan zijn om de afspraak te bevestigen.
•	De resterende som wordt betaald op de dag van de afspraak.
•	Prijzen kunnen wijzigen; de actuele tarieven zijn steeds zichtbaar via het boekingssysteem of in de salon.

ℹ️ Overige bepalingen

•	Het is niet toegestaan eigen producten te gebruiken tijdens de behandeling.
•	Voor specifieke medische situaties (bv. allergieën, zwangerschap, huidproblemen) dient u dit vooraf te melden.
•	Door het maken van een afspraak gaat u automatisch akkoord met deze voorwaarden.

🙏 Bedankt voor uw begrip en respect voor de regels van mijn zaak 🫶

CDW beauty&nails

5,0
13 reviews
East Flanders
Show on map
BIAB1 hr
€40
BIAB + kleur 1 hr
€45
Quick view venue details
MonMonday
09:0021:00
TueTuesday
09:0021:00
WedWednesday
09:0021:00
ThuThursday
09:0021:00
FriFriday
09:0019:00
SatSaturday
09:0019:00
SunSunday
Closed

CDW beauty&nails in Maarke-Kerkem is een allround schoonheidssalon waar ontspanning, verzorging en persoonlijke aandacht centraal staan. In een rustige en verzorgde setting kun je terecht voor alles van nagelverzorging tot luxe gelaatsbehandelingen. Het doel? Klanten laten stralen van top tot teen met professionele behandelingen op maat.

Het team: De salon wordt gerund door een gepassioneerde professional met oog voor detail en liefde voor het vak. Klanten worden warm onthaald en kunnen rekenen op kwaliteitsvolle service.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: rustig, professioneel, verzorgd – een plek waar je volledig kunt ontspannen.

Gespecialiseerd in: Manicure, gelmanicure, BIAB, pedicure, gelpedicure, waxbehandelingen voor gelaat en lichaam, rug- en schoudermassage, full body massage, wimperlift + kleur, wenkbrauwen kleuren + epilatie, make-up behandelingen, standaard gelaatsverzorging op basis van huidanalyse, uitgebreide gelaatsverzorging met liftend effect, massage en serums.

Gebruikte merken en producten: De salon werkt met kwaliteitsproducten die zijn afgestemd op de behoeften van jouw huid en nagels.

De extra’s: Professioneel advies, uitgebreide behandelingsmogelijkheden en een warme ontvangst maken van CDW beauty&nails een echte aanrader voor wie houdt van verzorging én ontspanning.

Nails more

4,9
397 reviews
Sint-Niklaas, East Flanders
Show on map
BIAB 45 mins
€45
BIAB met gellak kleur 55 mins
€60
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
09:0018:00
WedWednesday
09:0018:00
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
09:0014:00
SunSunday
Closed

Nails more in Sint-Niklaas is een veelzijdige manicure-, pedicure- én beautysalon waar zorg, gezelligheid en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen van top tot teen – met perfect verzorgde nagels, een frisse coupe of ontspannen massage.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de bushalte aan het einde van de straat, waardoor ze gemakkelijk bereikbaar is met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, gezellig en verzorgd – precies wat je zoekt voor een momentje me-time.

Gespecialiseerd in: Manicure, pedicure, gelnagels, wimperextensions, massages en kapsalonbehandelingen. Dankzij 20 jaar ervaring van oprichtster Lesley, ben je hier verzekerd van vakmanschap en een persoonlijke benadering.

Gebruikte merken en producten: Subrina, Redken, Kinetics, G’lac, Yellow Rose – zorgvuldig geselecteerd voor hun kwaliteit en resultaat.

De extra’s: De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, en biedt meerdere beauty- en haarbehandelingen onder één dak – ideaal voor wie gemak én resultaat zoekt.