Choose from 177 venues offering hair and beauty in Antwerp District, Antwerp

New

Coco’s Luxury Beauty Bar - Mechelsesteenweg

5,0
16 reviews
Mechelsesteenweg, Antwerp
Show on map
Last minute
Microneedling - Microneedling - LED Masker supplement bij microneedling 10 mins
from €13,50
save up to 10%
Gelaat - Bovenlip 10 mins
from €13,50
save up to 10%
Microneedling - Microneedling - Microneedling oog- en lipverzorging 20 mins
from €27
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
09:0019:45
TueTuesday
09:0019:45
WedWednesday
09:0019:45
ThuThursday
09:0019:45
FriFriday
09:0019:45
SatSaturday
09:0018:30
SunSunday
Closed

Coco’s Luxury Beauty Bar – Mechelsesteenweg in Antwerpen is een moderne schoonheidssalon waar luxe, zorg en comfort centraal staan, met als doel iedere klant een stralende huid, perfect verzorgde nagels en een heerlijk ontspannen moment voor zichzelf te bieden.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Antwerpen Harmonie, op slechts 200 meter afstand.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

Sfeer: luxe, professioneel en comfortabel

Gespecialiseerd in: huidanalyses, gelaatsverzorgingen, gezichtsbehandelingen, afslankende lichaamsbehandelingen, harsbehandelingen, workshops, manicure en pedicure

Gebruikte merken en producten: Germaine de Capuccini, Pronails, I.am.Klean en Outback Organics

De extra’s: makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, parkeren kan in de straat, en er wordt ruim de tijd genomen voor deskundig advies zodat klanten precies weten hoe ze hun huid in topconditie kunnen houden

Skin Care by Nathalie

4,9
1359 reviews
Falconplein, Antwerp
Show on map
Hydrafacial gelieve te boeken via website 20 mins - 1 hr 30 mins
from €20
Chemische peeling gelieve te boeken via website 20 mins - 1 hr 30 mins
from €20
Dermaplaning gelieve te boeken via website 20 mins - 1 hr 45 mins
from €20
Quick view venue details
MonMonday
10:0020:00
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
10:0020:00
ThuThursday
10:0020:00
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Deur bel skin care

Bij schoonheidssalon SKINCARE by Nathalie ben je aan het juiste adres voor onder andere facials, sugaring, waxen, spray-tan, massages, cavitatie, lipolazer en vacuum behandelingen. Goed bereikbaar gelegen bij Paul Smekensplein 18 Antwerpen ontvangt Nathalie je in haar hyper-uitgeruste salon met veel toewijding en liefde.

SKINCARE by Nathalie staat voor 15 jaar ervaring in de beautysector en is altijd up-to-date van nieuwe producten en behandelingen. Tot haar specialisatie behoren professionele behandelingen met ultrasoon, radiofrequentie en microcurrent, om het beste resultaat te garanderen. Nathalie maakt gebruik van 100% biologische producten die samen met een dermatoloog werden ontwikkeld voor een hoogwaardige niet-medische toepassing. Ook voor haar epilaties/ontharingstechniek is Nathalie gekend en geprezen. Pijnloos en zacht resultaat, want jouw huid verdient het beste!

Goed om te weten: Er is voldoende parkeergelegenheid in de buurt van het salon. Je vindt Skin Care by Nathalie bij La Vita Wellness Center.

Le Studio

4,9
374 reviews
Antwerp
Show on map
Esthetische pedicure1 hr - 1 hr 25 mins
from €50
Gellak - Manicure1 hr 30 mins - 1 hr 45 mins
from €55
Manicure 40 mins - 55 mins
from €40
Quick view venue details
MonMonday
09:0020:00
TueTuesday
08:3020:00
WedWednesday
08:3020:00
ThuThursday
08:3020:00
FriFriday
09:0020:00
SatSaturday
09:0020:00
SunSunday
09:0018:00

Le Studio - De Beautyspot in Het Zuid van Antwerpen

In het Zuid van Antwerpen bevindt zich Le Studio, een nieuwe parel in de beautywereld. Bij binnenkomst beland je in een heerlijke, sfeervolle omgeving waar persoonlijke aandacht en ontspanning centraal staan. Of je nu komt voor een snelle opfrisser of een volledige verwennerij, ons team van experts zorgt ervoor dat je je op je best voelt.

Le Studio biedt een breed scala aan behandelingen, waaronder nagelverzorging, pedicures, wimperextensions, lashlifting en gezichtsbehandelingen. Voor de nagelverzorging werken we met topmerken zoals Kinetics, Neonails, Luxio en In Lei om de beste resultaten te garanderen. Tijdens je behandeling kun je genieten van gratis koffie en andere verfrissende drankjes, zodat je optimaal kunt ontspannen.

Onze salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, met een bus- en tramhalte voor de deur. Ook is er betaalde parkeergelegenheid voor wie met de auto komt. Betalingen kunnen eenvoudig worden gedaan met cash of via QR-code.

Laat je verwennen door Kristina en Iryna en hen professionele team, en ontdek waarom Le Studio de nieuwste schoonheidsparadijs van Antwerpen is!

1
234
9
2