Beauty Salon
in Antwerp province
Any date
Beauty salons
Choose from 392

beauty salons in Antwerp province

Beauty Esin Ekiz

4,7
172 reviews
Schelle, Antwerp province
Show on map
Off peak
Laserontharing - Gelaat 5 mins - 20 mins
from €30
Microneedling - Dermapen1 hr - 1 hr 15 mins
from €50
save up to 60%
Laserontharing - Hele lichaam1 hr 30 mins
€175
€389
Quick view venue details
MonMonday
10:0019:00
TueTuesday
10:0019:00
WedWednesday
10:0019:00
ThuThursday
10:0019:00
FriFriday
10:0019:00
SatSaturday
10:0016:00
SunSunday
10:0016:00

Beauty Esin Ekiz in Schelle is the place to be voor jouw beauty behandeling! Je kunt bij deze sfeervolle beautysalon terecht voor zowel gezichtsbehandelingen, wimper- en wenkbrauwbehandelingen, permanente make-up en huidverjonging.

Dichtsbijzijnde openbaar vervoer:
De salon bevindt zich in centrum van Schelle. Op stapvoets nog geen 20 meter is de treinhalte van Schelle gevestigd. Met openbaar vervoer kan je gebruik maken van lijnbus 290, 295 & 183. De bushaltes zijn ook op stapvoets.

Het team:
Esin doet samen met haar dochter haar uiterste best jouw behandeling zo goed mogelijk te laten verlopen. Ze hebben goed teamwork, wat betekent een super resultaat en dit levert trotse en tevreden klanten op.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: De beautysalon heeft een open ruimte met veel lichtinval. De behandelingen worden met een glimlach uitgevoerd waardoor de sfeer heel ontspannen overkomt.
  • Gespecialiseerd in: Esin is gespecialiseerd in Microneedling, plasma, en gelaatverzorging alsook permanente make-up en schoonheidsspecialiste. Selma is gespecialiseerd in wimperextensions, lashlifting, Microneedling en plasmabehandeling.
  • Merken en producten: Philings , Phicontour, Phibrows, Philashes, Vitamine Lash Botox, l'autre skincare.
  • Extra's: Heel binnenkort is ook manicure en pedicure te boeken.

Silk-Skin

5,0
58 reviews
Kleine Doornstraat, Antwerp
Show on map
Last minute
verwijderen van PMU wenkbrauwen of kleine tattoo <6cm2 - zwart 15 mins
from €30,10
save up to 30%
PREPARE FOR SUMMER DEAL II Laser ontharing van de oksels, onderbenen & bikini 30 mins
€59
PREPARE FOR SUMMER DEAL Laser ontharing van de oksels + volledig bikini 20 mins
from €16,80
save up to 30%
Quick view venue details
MonMonday
19:0021:00
TueTuesday
09:0021:00
WedWednesday
12:0021:00
ThuThursday
09:0021:00
FriFriday
Closed
SatSaturday
09:0012:00
SunSunday
Closed

Silk-Skin Wilrijk biedt een exclusieve privésfeer waarin persoonlijke aandacht en kwaliteit centraal staan. Hier wordt geen haast gemaakt, maar wordt de tijd genomen om de huid de verzorging te geven die ze verdient.

Silk-Skin mag dan een kleinschalige thuispraktijk zijn, hier vind je wel een arts, een apotheker & een huidtherapeut met specialisatie Cosmetic Laser Treatments onder 1 dak.

De focus van Silk-Skin ligt sindsdien op tattoo- en permanente haarverwijdering, maar ook voor de behandeling van pigmentvlekken, met de beste esthetische apparatuur, is men hier aan het juiste adres. Dankzij de expertise en professionele aanpak kunnen klanten rekenen op doeltreffende en veilige behandelingen voor een stralende huid.

Silk-Skin werkt met hoogwaardige producten en de nieuwste niet invasieve technologieën om optimale resultaten te garanderen. Er wordt voortdurend ingezet op innovatie en deskundigheid, zodat elke behandeling afgestemd is op de individuele behoeften van de klant.

De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer: diverse buslijnen (17, 18A, 18B, 34, 18, 18C, 341, 359, 21) stoppen in de straat. Voor wie met de auto komt, is er gratis parkeergelegenheid voor de deur.

Bij Silk-Skin Wilrijk staat professionele zorg voor de huid centraal, in een ontspannen en persoonlijke omgeving.

Skin Care by Nathalie

4,9
1381 reviews
Falconplein, Antwerp
Show on map
Chemische peeling gelieve te boeken via website 20 mins - 1 hr 30 mins
from €20
Hydrafacial gelieve te boeken via website 20 mins - 1 hr 30 mins
from €20
Dermaplaning gelieve te boeken via website 20 mins - 1 hr 45 mins
from €20
Quick view venue details
MonMonday
10:0020:00
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
10:0020:00
ThuThursday
10:0020:00
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Deur bel skin care

Bij schoonheidssalon SKINCARE by Nathalie ben je aan het juiste adres voor onder andere facials, sugaring, waxen, spray-tan, massages, cavitatie, lipolazer en vacuum behandelingen. Goed bereikbaar gelegen bij Paul Smekensplein 18 Antwerpen ontvangt Nathalie je in haar hyper-uitgeruste salon met veel toewijding en liefde.

SKINCARE by Nathalie staat voor 15 jaar ervaring in de beautysector en is altijd up-to-date van nieuwe producten en behandelingen. Tot haar specialisatie behoren professionele behandelingen met ultrasoon, radiofrequentie en microcurrent, om het beste resultaat te garanderen. Nathalie maakt gebruik van 100% biologische producten die samen met een dermatoloog werden ontwikkeld voor een hoogwaardige niet-medische toepassing. Ook voor haar epilaties/ontharingstechniek is Nathalie gekend en geprezen. Pijnloos en zacht resultaat, want jouw huid verdient het beste!

Goed om te weten: Er is voldoende parkeergelegenheid in de buurt van het salon. Je vindt Skin Care by Nathalie bij La Vita Wellness Center.

1
234
20
2