Oz beauty

Plezantstraat 165 bus 12, Sint-niklaas, 9100
Open Today: 09:00 - 22:00

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Nails
Hair removal
Face
Massage
Counselling & Holistic

Venue reviews

4,9
125 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Perfect
Topservice! Vriendelijk en een perfecte verzorging. Alles was tot in de puntjes verzorgd. Zeker een aanrader!
Snelle behandeling, mooie nagels, goede service ☺️
Ik heb mijn wenkbrauwen laten shapen. Ik ben zeer tevreden over het resultaat! Özlem is zeer vriendelijk, spontaan en zorgzaam. Zeker een aanrader!
Zeer goede verzorging gehad van Ozlem. Ze is professioneel en heel vakkundig te werk gegaan met mijn medische pedicure. Ik kom nu maandelijks terug!
Show more reviews...

About

Oz beauty
Plezantstraat 165 bus 12
9100 Sint-niklaas

Oz Beauty in Sint-Niklaas is een veelzijdige schoonheidssalon waar zorg, gezelligheid en vertrouwen centraal staan, met als doel om iedere klant te laten stralen met een behandeling die perfect bij haar of hem past.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, vertrouwd en professioneel – een plek waar je je meteen op je gemak voelt.

Gespecialiseerd in: powderbrows, hennabrows, wimperlifting, permanente make-up voor lippen, keratinebehandelingen, laserontharing, waxen, pedicure, manicure, gellak en gelnagels.

MonMonday
10:0023:00
TueTuesday
09:3022:00
WedWednesday
09:0022:00
ThuThursday
10:0022:00
FriFriday
Closed
SatSaturday
Closed
SunSunday
10:0018:00

Beauty Salons nearby