Mevrouw nam haar tijd en heeft heel goede en duidelijke uitleg gegeven... Enkel de muziek stond enorm luid en was niet van het ontspannende genre waardoor eigenlijk mijn me time momentje toch wat overprikkelend aanvoelde .. behandeling was wel voor herhaling vatbaar... Met iets rustigere en stillere sfeermuziek liefst
Indra•over 2 years ago
Voor vanavond had ik via de website gereserveerd voor een rug- nek- en schoudermassage, gezien de aanhoudende verkramping in mijn nek en schouders.
Ik had een afspraak om 20.30u. U of uw collega installeerde me boven, ik mocht me ontkleden, en de massage startte om ongeveer 20.40/ 20.45u. Om 20.55u mocht ik me opnieuw aankleden, en om 21u00 zat ik 40 euro lichter opnieuw in de auto.
Ik ben in het verleden een keer eerder bij jullie geweest en was toen in mijn herinnering best wel tevreden, maar vanavond kwam ik op zijn minst gezegd teleurgesteld weer thuis..
Is het de bedoeling dat een massage met een kostprijs van 40 euro slechts een (klein) kwartiertje duurt, of is hier iets misgelopen? Ter info: ik wilde deze vraag zonet ook al stellen, maar wilde niet onbeleefd zijn in een volle wachtruimte..
Anzji•over 2 years ago
zalig genoten!
Tara•over 2 years ago
Resultaat van Shauni is altijd top !
Anouk•over 2 years ago
Mijn dochter en ik hebben super hard genoten van het arrangement. Bedankt voor de lieve ontvangst!